Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор
Title : Title : Title : Title : Title : Title : Title : Title :

Title :

Title :

Title :

Title :

Title :

Title :

Title :

Title :

Сучасні дерев'яні будинки

Останні додані фото об'єктів в галереї

Об'єкт 71 з клеєного бруса

Респектабельний котедж з клеєного бруса в теплих білих тонах. Побудований за індивідуальним проектом ...

Дивитися фотозвіт

Об'єкт 39 зруб альтанки

Чудова альтанка виконана в карпатському стилі з "дикої" тесаної колоди під очеретяним дахом з барбекю.

Дивитися фотозвіт

Об'єкт 95 Купольний будинок

Купольний стратодезичний будинок з унікальним дизайном. Побудований на основі каркаса з гнутоклеєних дерев'яних балок

Дивитися фотозвіт

Об'єкт 31 комбінація технологій

Унікальний приватний будинок складається з 2-х частин. 1-а частина фасаду з колоди, 2-я каркасна з великим освітленим холом.

Дивитися фотозвіт

Ви вирішили побудувати заміський будинок і жити в гармонії з природою? - Тоді Вам потрібен дерев'яний будинок!

ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» виробляє і будує якісні дерев'яні будинки з клеєного профільованого брусу, профільованого масиву (лафета), оциліндрованої колоди, дикого зрубу, каркасно-щитові будинки, фахверк будинки, HUF HAUS, спортивні споруди, манежі, стайні, дерев'яні мости з гнутих елементів по всій территорії України.

Унікальним для українського ринку є наш високотехнологічний продукт - Несучі конструкції - гнуто-клеєний брус (гнуті арочні клеєні балки)! Максимальна довжина таких балок 24 метри. Наше підприємство є єдиним в Україні виробником в цій галузі.

Будівництво дерев'яних будинків

ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» пропонує будівництво дерев'яних будинків та виробляє високоякісну продукцію на власних високотехнологічних деревообробних підприємствах, оснащених обладнанням провідних європейських виробників та здійснює монтаж «під ключ», таким чином, гарантуючи якість на всіх етапах виробництва й будівництва.

Всі наші будинки відповідають найсуворішим нормам, а будівництво проходить під суворим і точним керівництвом.

Проекти дерев'яних будинків

Проекти будинків з бруса що мають попит

Проект будинку з бруса 174м2

Проект одноповерхового будинку з освітленою вітальнею й кухнею, кабінетом, двома спальнями й просторою г-подібною терасою!

Ескізи та плани

Проект будинку з бруса 176м2

Проект фінського брусового будинку площею до 200м2. Виконаний в сучасному дизайні витриманому в стилі одноповерхового шале.

Ескізи та плани

Проект будинку з бруса 206м2

Проект котеджу з клеєного бруса в класичному 2-х поверховому виконанні. Раціональне розташування житлового простору визначає його популярність.

Ескізи та плани

Проект VIP котеджу 407м2

Дерев'яний котедж преміум класу. Має класичний дизайн, тераси верхнього та нижнього рівня з продуманим розташуванням житлового простору, кабінетів, бібліотеки і госп. приміщень

Ескізи та плани

В даний час вже нікого не здивуєш унікальними властивостями дерев'яного будинку. Тому компанія «Сучасні дерев'яні будинки» пропонує проекти дерев'яних будинків, і весь процес від проектування до будівництва! У підсумку дерев'яний будинок зберігає збалансований мікроклімат круглий рік, а завдяки мікропорам в деревині, відбувається поступовий обмін повітря і будинок «дихає». На початку третього тисячоліття дерев'яний будинок у своєму традиційному вигляді користується не меншою популярністю, ніж за часів Давньої Русі, от тільки технології стали іншими. У статті "Проектування дерев'яних будинків" ми розповідаємо про особливості властиві тільки даному виду будівництва і про те як оптимізувати ціну за м2 будівництва за допомогою грамотного типового проектування.

Щоб переконатися в нашому високому професіоналізмі ви можете відвідати розділ "Наші об'єкти" будівництва дерев'яних будинків від проекту до повної реалізації будинку.

Будинки з дерева

Дерев'яний будинок уособлює собою ауру тепла й умиротворення. А сучасні дерев'яні будинки успішно поєднують в собі чарівність патріархальності з благами цивілізації. З давніх часів люди обирали для будівництва житла дерево - це надійність, доступність і безпеку. В даний час людство прагне максимально наблизити використовувані та вживані їм матеріали й продукти до природних і екологічно чистих з тим, щоб убезпечити себе від впливу навколишнього середовища і штучних хімічних компонентів.

Дерев'яні будинки під ключ

Будівництво дерев'яних будинків під ключ є фундаментальною основою взаємовідносин між нашою компанією та клієнтами. Висока якість будівництва, «правильні» екологічно чисті матеріали, сучасні технології будівництва, гармонія архітектурних форм і навколишнього середовища, комплексний підхід, і повна відповідальність за результат на всіх етапах будівництва - це головні принципи нашої компанії.

3.375 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.38 (12 Votes)

2004-2015. Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^
Деревянные дома Делаем Под Ключ Лучшая Цена — ❶