Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Каркасне домобудівництво як антикризова пропозиція

Німецький каркасний будинокРинок нерухомості в Україні на початку 2016-го року терпить серйозну трансформацію. З одного боку готове житло, незважаючи на зниження вартості, купити все одно не легко - власники не поспішають продавати. З іншого боку вартість будматеріалів зростає з кожним днем. Якщо вчасно не почати будівництво - є ризик переплатити втричі.

Каркасні будинки під ключ - будівництво, універсальність, різноманітність

Каркасні будинки під ключ - будівництво, універсальність, різноманітність

Апартаменти в каркасному будинкуРізноманітність технологій будівництва каркасних будинків на сучасному ринку іноді вражає, через безліч інженерних рішень та завдяки легкій адапттації під будь-які потреби. Проекти каркасного будинку легко адаптуються під будь-які смаки й стилі. Вони добре захищені від негараздів та несприятливого клімату, будь то суворі північні морози, або субтропічна спека й підвищена вологість ...

Будівництво лазні - влаштування дерев'яної лазні

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» здійснює будівництво дерев'яних лазень в Києві й по всій Україні, а також саун за кількома технологіями: лазні в зруб (або лазні з колоди), дерев'яні лазні з клеєного брусу, каркасні лазні. У цій статті про будівництво та особливості їх облаштування.

Технології будівництва дерев'яних лазень
Російська лазня (дерев'яний зруб) Баня-сауна из клееного брусу
з басейном
Каркасна лазня
з енергозберігаючим склінням

Вибір типу технології будівництва залежить не тільки від наявності та розміру виділених коштів. У кожної людини свій внутрішній світ, темперамент, стиль життя й мислення, отже важливо, щоб у процесі відпочинку вас нічого не дратувало або не пригнічувало. Обстановка всередині приміщення, його стиль і сам процес парення й відпочинку - це відчуття, які сприймаються в комплексі, тому для різних людей або компаній, вони різні. Щоб цей процес не перетворився на звичайну процедуру миття - тут пропонується опис декількох найбільш поширених видів бань, для будівництва яких, виділяється окреме місце на вашій ділянці. Тож яка вам до душі? ->...

Будинок з оциліндрованої колоди

Сучасний дерев'яний зруб з оциліндрованої колодиБудівництво дерев'яного зрубу з колоди здавна вважалося складною й почесною ручною роботою. Майстрів здатних виконати таку роботу точно й красиво було завжди не багато. Цю кропітку роботу вельми поважали й цінували. Попит і мода на дерев'яні будинки в наш час - створила ринок, який вимагав прискорення й здешевлення процесу будівництва й технічний прогрес дозволив автоматизувати та прискорити складні аспекти ручної праці. Так з'явилися будинки з оциліндрованої колоди.

Каркасно-щитові будинки.

Каркасно-щитові будинки.

Каркасне будівництво будинків зазвичай позиціонується як швидкобудова й має декілька основних технологій

  1. Каркасно-щитові будинки
  2. Панельно-каркасні будинки
  3. Фахверк
  4. Хуф Хаус

Каркасно-щитові будинки

Каркасно-щитові будинки зводяться на місці поетапно. Спочатку на фундамент (який теж може мати різну технологію й може бути не масивним) встановлюється каркасна конструкція з дерев'яних брусів, також влаштовуються віконні та дверні отвори згідно з проектними кресленнями, монтується система міжповерхових перекриттів. Потім каркас обшивається стіновим матеріалом, використовуючи або фальш-брус, або блок-хаус, або різні монтажні плити на дерев'яній або будь-який інший основі, якщо потім планується оштукатурювання. Усередині стіни укладають базальтовий або мінеральний утеплювач, який закривають паробарьером, оберігаючи від дії конденсату й вологи усередині стіни.

2004-2021. (с) Modern wooden house. All rights reserved.

^