Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Дерев'яний котедж

Дерев'яний котедж - ідеальне рішення для проживання сім'ї за містом. Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» пропонує дерев'яні котеджі з клеєного профільованого брусу - це сучасний технологічний продукт, який зберігає геометрію й зовнішній вигляд деревини, не дає усадки та тріщин, має низьку теплопровідність. Екологічно чистий будівельний матеріал; швидкі темпи будівництва, які не потребують важкої будівельної техніки; легкість конструкції, що дозволяє полегшити фундамент, - переваги дерев'яного котеджу можна перераховувати довго.

Дерев'яний котедж - це житло преміум класу, сьогодні це тренд. Всі відомі люди країни, у тому числі і наш президент, живуть у дерев'яних котеджах і пов'язано це в першу чергу з природним матеріалом - деревом, з якого будується будинок. Дерево дихає, тобто відбувається природна вентиляція та кондиціонування повітря У дерев'яному котеджі особливий хвойний запах та особлива атмосфера.

Крім клеєного брусу наша компанія пропонує і традиційні матеріали - оциліндровану колоду та «дикий» зруб. Чашка робиться вручну - це може бути російська чи канадська чашка. Дерев'яний котедж з такої колоди буде виглядати монументально і природно. При монтажі ми використовуємо анкери для регулювання усадки будинку, з'єднувальні нагелі, скоби; для ущільнення укладального пазу використовується льон.

«Сучасні дерев'яні будинки» - компанія, яка освоїла й пропонує ще одну технологію будівництва дерев'яного котеджу - каркасну, - із застосуванням масивного підсушеного брусу, клеєного брусу або гнуто-клеєного брусу для монтажу каркасу.

Заповнення стін та оздоблення, можливо будь-яким матеріалом за бажанням замовника. Найчастіше застосовуємо дерев'яну імітацію брусу, камінь, великі площі скління та ін.

Зовнішня та внутрішня обробка виконується в 3 шари з проміжним шліфуванням. Фарбування дерев'яних котеджів виконується тільки продукцією європейських торгових марок Адлер або REMMERS із застосуванням широкої кольорової палітри.
Дерев'яний котедж - це вибір гідний Вас!

 

 

2004-2021 (с) Современные деревянные дома. Все права защищены.

^