Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Каркасно-щитові будинки.

Каркасно-щитові будинки.

Каркасне будівництво будинків зазвичай позиціонується як швидкобудова й має декілька основних технологій

  1. Каркасно-щитові будинки
  2. Панельно-каркасні будинки
  3. Фахверк
  4. Хуф Хаус

Каркасно-щитові будинки

Каркасно-щитові будинки зводяться на місці поетапно. Спочатку на фундамент (який теж може мати різну технологію й може бути не масивним) встановлюється каркасна конструкція з дерев'яних брусів, також влаштовуються віконні та дверні отвори згідно з проектними кресленнями, монтується система міжповерхових перекриттів. Потім каркас обшивається стіновим матеріалом, використовуючи або фальш-брус, або блок-хаус, або різні монтажні плити на дерев'яній або будь-який інший основі, якщо потім планується оштукатурювання. Усередині стіни укладають базальтовий або мінеральний утеплювач, який закривають паробарьером, оберігаючи від дії конденсату й вологи усередині стіни.

Панельно-каркасні будинки.

Як випливає з назви, технологія передбачає зведення будинку на об'єкті з готових панелей виконаних з дерев'яного каркасу заповненого утеплювачем і закритого дерев'яними плитами OSB, фанерою іноді гіпсо-волокнистими листами. Панелі оснащені вікнами, дверима, є модулі з готовими верандами або невеликими еркерами, балконами, лоджіями тощо.

Будинки в стилі Фахверк.

Цей тип будинків відрізняє видимий неприкритий каркас де система балок залишається видимою як зовні, так і всередині.

Прорізи фахверкових будинків колись заповнювалися глиною та саманом, або каменем і цеглою. Зараз це може бути й пиріг з мінеральним утеплювачем і дерев'яний брус.

Будинки в стилі Хуф Хаус.

Відмінною рисою цих каркасних будинків є влаштування приміщень спроектованих за принципом відкритого простору, з прозорими зовнішніми стінами й великою квадратурою скління.

Технології Фахверк і Хуф Хаус не позиціонуються в повній мірі як дерев'яні будинки, оскільки мають тільки дерев'яні несучі конструкції й то не всі, тому в цій статті докладно ми їх не розглядаємо, але у нас є щось особливе для вас.

Компанія «Сучасні Дерев'яні Будинкі» пропонує будівництво дерев'яних каркасних будинків унікального дизайну. Ми розробили техніку яка дозволяє поєднувати в будівництві вподобані елементи всіх каркасних технологій на основі збірки каркасно-щитового будинку.

Кожна з технологій має свої незаперечні переваги й у кожної є й слабкі місця.

Наприклад: панельно-каркасний будинок можна зібрати за тиждень, але заздалегіть потрібно виробити достатню кількість типових панелей, для яких необхідно розгорнуте, постійно діюче виробництво яке, в умовах мінливої української економіки, може стати не дуже рентабельним, враховуючи, що собівартість таких панельних блоків з якісних матеріалів досить висока (через оплату енерговитрат виробництва). До того ж існує багато пропозицій на ринку де продають дешеві панелі з наповнювачем що містить полістирол, який при нагріванні виділяє фенол отруйний для людини.

Хуф Хаус відомий високою вартістю через використання дорогої фурнітури й обладнання, до того ж не кожен готовий «жити під наглядом» за склом і це до того ж статусна пропозиція котра більшості не по кишені.

Класичний Фахверк в Україні не прижився, і майже все що ми бачимо в цьому стилі - лише дизайнерський прийом або імітація.

Каркасно-щитові будинки від компанії "Сучасні Дерев'яні Будинкі» збираються на обїєкті, тому немає енерговитрат виробництва. Всі використовувані матеріали екологічні й натуральні, до того ж основна складова каркасу, панелей та оздоблення у нас - це дерево, тож наш будинок не закупорений термос він дихає, дозволяючи зберегти тепло всередині а використання паробарьеру не дозволяє утворюватися волозі всередині стін, щоб утеплювач не втратив своїх дорогоцінних якостей. Наша компанія не використовує неякісних будматеріалів, тому навіть пропонуючи недорогий варіант ми не економимо на здоров'ї наших кліентів.

Якщо ви виношуєте ідею яка на основі каркасного будинку поєднує в собі елементи Хуф Хауса або Фахверка, або маєте вже готовий проект - запрошуємо його обговорити з нашими інженерами та кошторисниками, щоб дізнатися реальну ціну робот. Ми готові взяти на себе як спорудження дерев'яної каркасно-щитової частини так і побудувати каркасно-щитовий будинок під ключ.

Запрошуємо відвідати офіс компанії «Сучасні Дерев'яні Будинкі». Він побудований саме за каркасно-щитовою технологією з використанням гнутоклеєних конструкцій. Можливо саме ваша ідея буде втілена з нашою участю...

2004-2021 (с) Современные деревянные дома. Все права защищены.

^