Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будинок з оциліндрованої колоди

Сучасний дерев'яний зруб з оциліндрованої колодиБудівництво дерев'яного зрубу з колоди здавна вважалося складною й почесною ручною роботою. Майстрів здатних виконати таку роботу точно й красиво було завжди не багато. Цю кропітку роботу вельми поважали й цінували. Попит і мода на дерев'яні будинки в наш час - створила ринок, який вимагав прискорення й здешевлення процесу будівництва й технічний прогрес дозволив автоматизувати та прискорити складні аспекти ручної праці. Так з'явилися будинки з оциліндрованої колоди.

Доступність та екологія будинків з оциліндрованої колоди

Деревина є слухняним, зручним, міцним, теплим матеріалом для житла. Класичний зруб - це один з найбільш доступних і практичних технологій для екологічного будинку, лазні, альтанки. Естетика такої будови припаде до смаку багатьом шанувальникам затишного житла. Володарям будинків з оциліндрованої колоди сподобається легкість здорового сну й вони помітять поліпшення самопочуття з перших днів заселення. Особливий мікроклімат і затишок будівель з дерева, створюється завдяки циркуляції повітря природним чином, коли йде обмін внутрішньої й зовнішньої повітряної маси, яка проникає крізь дерево, не втрачаючи тепла .

Перевага будинку з оциліндрованої колоди - щільне прилягання вінців

Зруби будинків служать людині вже багато століть. Різноманітні методи укладання колоди й зарізання чаш - це вже класика та відмінна фішка колодяних будинків. Протягом всієї історії дерев'яного домобудівництва майстри вручну тесали, рубали й складали колоду до колоди та вінець за вінцем, терпляче обробляючи кожен стик і перевіряючи щільність прилягання кожного пазу.

щільне прилягання вінців колоди у зрубі

Зовнішній вигляд стіни з оциліндровки й відсутність підгонки під час складання стінових вінців

На виробництві колода обточується під однаковий діаметр і має рівний місячний паз по всій його довжині. Її легко й швидко укладають у стіну будинку, яка складається щільно прилеглими однаковими вінцями. Кутові чаші будинків з оциліндрованої колоди, мають виробничий стандартний вигляд.

Терміни будівництва будинків з оциліндрованої колоди

Збираються такі будинки досить швидко. На готовий фундамент завозять готові стругані колоди з посадковим пазом, а самі кутові з'єднання, зарізаються досвідченими дерев’янщиками під час складання, утворюючи щільне стикування колод між собою. Між вінцями прокладають міжвенцевий утеплювач (льон натуральний, джутове полотно, мох), який є найприроднішим матеріалом для конопатки та ущільнення.

Середній дім з оциліндрованої колоди приблизно у 150 м2 будується під ключ близько 5 місяців.

Істотну частину часу у будівництві зрубів займає етап обробки: шліфування стін, фарбування трьома шарами антисептичною фарбою, монтаж стель, укладання підлоги, розгалуження електрики й монтаж сантехніки.

З згодом під час усадки будівлі необхідно буде зробити процес конопатки й герметизації щілин, які утворилися в умовах природного всихання деревини

Деякі ставляться з недовірою до будинків з колоди, саме через необхідність цього етапу обробки. Але тут немає нічого складного і дорогого.

Чому будівництво з оциліндрованої колоди дешевше цегляних.

Є кілька ключових процесів, які дають значну економію коштів витрачених на зведення дерев'яного будинку в порівнянні з цеглою за однаковим проектом:

  • Менша товщина й об'єм фундаменту
  • Внутрішня й зовнішня обробка стін фасаду
  • Відсутність або незначне використання підйомних механізмів під час будівництва.

Ще одна перевага полягає в тому, що будівництво може відбуватися в зимовий час через відсутність мокрих процесів.

Наш досвід у виробництві будинків з колоди

Ми є виробничо-будівельною організацією, тому гарантуємо якість, як самої колоди, так і процесу будівництва готового будинку під ключ.

ТОВ "Сучасні дерев'яні будинки" - пропонує конкурентну ціну й чудову якість своїх дерев'яних будинків. Сьогодні ми можемо запропонувати своєму клієнту широку базу готових об'єктів, об'єктів на етапі будівництва за різними технологіями починаючи від класичних зрубів з оциліндрованої колоди до купольних будинків з гнуто-клеєних дерев'яних балок.

Ще з моменту заснування нашої компанії, ми вдосконалюємо цю технологію будівництва та маємо певні секрети, набуваючи досвіду та захоплених - своєю справою - працівників. Звичайно, як і кожна технологія, будинкі з оциліндрованої колоди, мають деякі недоліки. Наприклад, при обстругуванні колоди під певний діаметр нерідко знімається захисний шар лубу, який оберігає стовбур від передчасного гниття. Якщо дерев'яний зруб обтісують вручну - цього не відбувається

Щоб виправити недоліки притаманні технології оциліндровки ...

Компанія «СДБ» відповідально підходить до вибору антисептиків, фарб, і засобів захисту деревини. Надійні якісні покриття, здатні забезпечити захист деревини від ультрафіолету, цвілі й гниття до 7 років. Покриття для захисту дерев'яних будинків іноді потребує оновлення. Зруб вельми не примхливий, але потребує нескладного періодичного догляду. Вчасно оновлюйте захисне покриття й дерев'яний будинок прослужить вам практично все життя.

2004-2021 (с) Современные деревянные дома. Все права защищены.

^