Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Каркасні будинки під ключ - будівництво, універсальність, різноманітність

Каркасні будинки під ключ - будівництво, універсальність, різноманітність

Апартаменти в каркасному будинкуРізноманітність технологій будівництва каркасних будинків на сучасному ринку іноді вражає, через безліч інженерних рішень та завдяки легкій адапттації під будь-які потреби. Проекти каркасного будинку легко адаптуються під будь-які смаки й стилі. Вони добре захищені від негараздів та несприятливого клімату, будь то суворі північні морози, або субтропічна спека й підвищена вологість ...

 

Всесвітнє використання каркасних будинків та їх універсальність

У каркасних будинках живуть в Канаді, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Данії, в Північній та Латинській Америці, в Австралії, а також в Японії й, звичайно ж, в Європі. Англія, Німеччина, Франція - давно використовують і успішно розвивають цю технологію будівництва. Успішні архітектори всього світу створюють унікальні компонування, використовуючи дерево й каркасні конструкції, а компанії забудовники пропонують масу варіантів готових типових проектів та здійснюють будівництво під ключ.

Влаштування внутрішніх і зовнішніх стін каркасу

Каркасний будинок - це такий, в якому роль несучої конструкції що утримує навантаження є каркас із заповненням стін різноманітними утеплювачами та звукоізоляторами. Залежно від кліматичної зони, довкілля та сусідства з джерелами шуму - наприклад ринки, залізниця, авто траси та ін. оснащення внутрішніх пустот може бути заповнено теплоізоляцією, а також жаро-, шумо-, вітро- захистом та ін.

Каркасний будинок - переріз

У більшості випадків, «пиріг» виглядає, як каркас із брусу, який монтується вертикально з кроком у 500 мм і перев'язується 2-3 рази по всій довжині стіни та по зовнішній стороні. Далі під оздоблювальним шаром кріпиться ОСБ, під ним дифузійна мембрана, а простір між каркасним брусом заповнюється утеплювачем що накриває паро бар’єр потім - з протилежного боку - ОСБ або гіпсокартон. Наступним - якщо будівництво ведеться під ключ - виконується облицювання різними матеріалами, такими як блок-хаус або імітація брусу, сайдинг, цегла - зовні - й кахель, штукатурка та шпалери – з середини.

Для влаштування каркасу використовується брус, висушений до 16-22% або суха клеєна ламінована деревина - наприклад, якщо необхідно використання вигнутих арочних та купольних будівель або довго-прогонових балок. Каркасні будинки легкі по відношенню до інших видів будинків, тому не вимагають масивного фундаменту. Також це один з найкращих варіантів для сейсмонебезпечних зон будівництва. Пропонуємо деякі цікаві рішення каркасних будинків різних країн світу.

Каркасні будинки різних країн.

Норвезькі каркасні будинки

Норвезькі каркасні будинки Схема розташування балок в норвезьких каркасних будинках

Наприклад, вельми популярні, останнім часом, Post and Beam-будинки – перекладається термін як «система балок та опор». Але мало хто пов'язує її з каркасно-брусовими будинками Норвегії, які будуються за тим же принципом вже кілька сотень років. Ось вже, по правді, нове це добре забуте старе.

Норвезька дерев'яний будинок Будівництво каркасного будинку за норвезькою технологією

Каркас будинків за норвезькою технологією виконується з масивного брусу, балки якого прикрашаються різьбленням. Стіновим матеріалом служить лафет ручної обробки. Сьогодні лафет виготовляють на виробництві, а внутрішні перегородки дешевше й швидше зібрати з каркаса й додатково вкласти шар звукоізоляції. Для класичних норвезьких проектів властиві невеликі вікна, приземкуваті (не більше 2,5 м заввишки) приміщення невеликої площі й звичайно ж - зелені дахи.

Німецькі каркасні будинки – Фахверки

Фахверки - це каркасні будинки, що з'явилися в XV столітті в Німеччині, головною відмінністю даної технології є видимі каркасні балки. Простінки заповнювалися тоді саманом, цеглою, деревом і фарбувалися в білий колір. Каркас виготовлявся з колод і встановлювався на камені, які служили фундаментом. Класичним прикладом традиційних фахверків є звичайно ж Ремерберг, що не далеко від Франкфурта. Взявши за основу принцип цієї технології, й впроваджуючи технічні та інженерні нововведення, деяким вдалося досягти особливого ефекту.

Хуф-Хаус - це технологія будівництва каркасного будинку з використанням за основний будівельний стіновий матеріал - дерево й скло. Як правило завжди збирається під ключ. Вперше дана технологія була використана в Німеччині в ХХ столітті. Виробництво передбачає промислове виготовлення конструкцій та груп деталей, збірку яких здійснюють на об'єкті будівництва за кілька днів. Про будинки в такому стилі у нас на сайті присвячено цілий розділ і багато статей, тому тут докладно ми на цому зупинятися не будемо.

Чеські каркасні будинки - каркасно-щитова технологія

Чеський каркасний будинок на кілька сімей Каркасно-щитові будинки відрізняються від решти технологією складання. Їхні стінові панелі виробляються в цехах, а на об'єкті проводиться лише монтаж. Дана технологія прискорює збірку будинку до 1 місяця (без урахування фундаменту). Засновниками цієї технології є чехи, де зведення подібних будинків ведеться вже більше 50 років. Через модульну систему виробництва панелей, вибір проекту пропонується з каталогу готових проектів, які можна доповнювати різними архітектурними та конструктивними елементами: простінками, еркерами, навісами, балконами та ін.

Канадські каркасні будинки

Сендвіч канадського каркасного будинку Справедливо було б сказати, що не всі канадські каркасні будинки - сип панельні. Існує - принаймні кілька варіантів утеплення основного каркасу будівлі й пінопласт(пінополістирол) не найкращий з них. Компанія «СДД» будує за канадською технологією, яка виключає застосування СІП панелей з пінополістиролом. Замість цього ми використовуємо мінеральний утеплювач захищений пароізоляцією й супердифузіонною мембраною. А що б під час різких перепадів температур не утворювався конденсат всередині стін та в кутах і стиках панелей - ми забезпечуємо повітряні продухи.

У Канаді дійсно багато будують, використовуючи за тепло-ізолятор сіп-панель. Це й виробничі й офісні будівлі, й навіть житлові будинки. Канадські каркасні будинки Однак це або промислове будівництво, або будинки соціального або малобюджетного житла. І хоча в інтернеті ви знайдете велику кількість канадських, та американських фірм що пропонують двоповерхові, солідні на вигляд, особняки з СІП панелі, та проживання сім'ї, хоча б з двома дітьми, у 2-х поверховому плануванні виявиться некомфортним. Звукоізоляція таких рішень завжди бажає кращого, оскільки сіп-панелями, збираються не тільки стіни, а й перекриття і навіть дах. При складанні монтажні вузли й стики панелей задувають монтажною піною, яка не завжди щільно заповнює порожнечі.

Класична канадська сіп-панель, являє собою щільний шар полістирольного або поліуретанового утеплювача склеєного з обох сторін ОСБ плитами. Про екологічність та безпеку даної технології постійно сперечаються. Деякі вважають її прийнятною - ми ж – неекологічною й суперечливою, тому що пінополістирол не можна назвати екологічно чистим продуктом з причини 3-го класу токсичності та його кількості в сіп панелях. Підчас сильного нагрівання або пожежі з пінополістиролу виділяється їдкий газ - стирол, а горючі залишки плавляться, і загасити їх звичайною водою неможливо.

Каркасні будинки під ключ від компанії «Сучасні дерев'яні будинки»

- Цей наголос на виготовлення та будівництво з використанням екологічно чистих матеріалів. В окремих випадках ми можемо запропонувати заповнити простінки каркасного будинку клеєним брусом, тим самим забезпечивши естетичність, практичність і чудовий ефект дерев'яного будинку з сучасним зовнішнім виглядом, який не залишить байдужим навіть найвибагливішого замовника.

Ми Беремо найкраще з чеської, канадської та фінською технології, впроваджуємо свої технічні хитрощі йі пропонуємо готові рішення.

Варто відзначити, що за будівництва під ключ, в простінках та міжповерхових перекриттях одразу прокладаються всі інженерні мережі, система опалення, вставляються вікна та двері, виконуються внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. Каркасні будинки мають ефективне теплозбереження (мають низький коефіцієнт теплопроводності) й відмінну звукоізоляцію, а за умови вибору нашої компанії - каркасний будинок буде гарантовано екологічно чистим будинком.

2004-2021 (с) Современные деревянные дома. Все права защищены.

^