📍 Київска обл., Бориспільський р-н, смт. Щасливе, Озерна, 41
 

Каркасне домобудівництво як антикризова пропозиція

Німецький каркасний будинокРинок нерухомості в Україні на початку 2016-го року терпить серйозну трансформацію. З одного боку, готове житло зараз купити не легко бо власники не поспішають продавати, з іншого, вартість будматеріалів зростає з кожним днем. Якщо вчасно не почати будівництво - є ризик переплатити втричі.

Актуальність та попит у різних країнах

Каркасне домобудівництво ведеться цілий рік а в умовах валютних коливань дозволяє швидко й ефективно отримати якісний готовий будинок не ризикуючи втратити на зростанні цін.

Каркасне домобудівництво вельми популярне на світовому ринку, адже 80% нових будинків Канади, США є каркасними. У Європейських країнах спостерігається така ж ситуація, так як каркасні будинки почали з'являтися там ще в 14 столітті і сьогодні важко уявити яку або європейську столицю, прогулюючись вулицями якої ви не зустрінете каркасний будинок.

У країнах СНД ситуація дещо інакша через густонаселені міста й нерівномірний розподіл жителів. Та попри все ринкова статистика останніх років показує зростання інтересу споживача до каркасних будинків де водночас, кількість, якість, та різноманітність пропозицій також збільшується. Це легко пояснити, адже каркасний будинок має багато переваг, як то - легкість, надійність, доступність ціни.

Різноманітність і особливості

Завдяки особливостям домобудівництва за каркасною технологією, геометричні розміри, архітектурні форми, внутрішнє та зовнішнє оздоблення можуть бути будь-якими. У внутрішньому інтер'єрі зазвичай використовують блок-хаус, який імітує брус або ж оциліндровану колоду. Так само часто зустрічається використання балок різних форм і перетинів, розташованих під покрівлею або перекриттям які виконують конструктивну та декоративну роль.

Дуже вдало в цій композиції поєднується оздоблення каменем, або просто пофарбовані, штукатурені стіни й різні комбінації цих оздоблень. Ну а якщо говорити про зовнішній вигляд, то тут варіанти обмежуються тільки людською фантазією. Блок-хаус, камінь, цегла, сайдинг, штукатурка всі ці матеріали допомагають надати презентабельний вигляд каркасному будинку й зовні навіть зімітувати іншу технологію.

Відгуки та міфи про каркасне житлове будівництво

Окремої уваги варто приділити відгукам, та міфам. Натрапивши в google на «відгуки про каркасні будинки» ви знайдете безліч інформації та думок що часто суперечать одне одному.

Міф №1 "Занадто легкий - зносить вітром"

Доводилося чути таке «... каркасний будинок наскільки легкий, що його зносить сильним вітром ...». - Не знесе. Міцність каркасників здатна витримувати ураганний вітер 1-ї, 2-ї й навіть третьої категорії (напр. Ергономічний купольний будинок). Проте мало який будинок здатний встояти підчас стихійного лиха, наприклад ураган Катріна в США 2005 року. Цей ураган (5-кат.) Забрав життя 1600 осіб і зруйнував не одне місто, в подібній ситуації каркасні будинки не витримали натиску й їх знесло. Проте в офіційних звітах та відео про руйнування не раз зустрічалися факти що свідчать і про те, що навіть добротні споруди з цегли та бетону опинилися в аварійному стані й вимагали значних капіталовкладень або й повної перебудови ...

Міф №2 "гниття й грибок"

Наступний міф «гниття й грибок в каркасному житловому будівництві» (аргументують потребою правильної системи вентиляції). Відверто кажучи наша компанія «Сучасні дерев'яні будинки» подібних випадків у клієнтів не мала, хоча, на нашу думку подібна вада можлива якщо ви найняли не сумлінних будівельників або в проекті не передбачили достатньої вентиляції в приміщеннях з підвищеною вологістю. Наприклад кухні, мийні, парилки напівпідвальні приміщення хозблока та ін.

Міф №3 "Мишачий рай"

«Гризуни»: думка про те, що гризуни часто оселяються в каркасних будинках не можна назвати абсурдною, цей факт має місце, але лише в тому випадку коли на утеплювачі вирішили заощадити й замість базальтового мату вклали пінопласт або перліт. У каркасних будинках, в яких утеплювачем служить пінопласт, дійсно заводяться гризуни, вони виїдають частина пінопласту, створюючи таким образам собі гнізда, швидко розмножувались створюючи величезну проблему господарям. Якщо утеплювачем служить мінеральна вата, то умови в ній нежиттєздатні для гризуна й виведення потомства, а пересування усередині утеплювача для них вкрай утруднене й болісне. Загалом в базальтовій та мінеральній ваті вони не водяться.

Міф №3 "Тонкі стіни промерзають"

«Холодно взимку» ще один абсурд, що є висновком з оглядом на товщину стіни. Каркасне домобудівництво - найкраще від усього - відрізняється низькою теплопроводністю, що й служить запорукою хороших кліматичних умов ( коли взимку тепло, а влітку прохолодно). Водночас ви знайдете масу позитивних відгуків про легкість простоту й невибагливість будівництва, переконайтесь у відсутності усадки та швидкості зведення.

Побудувати швидко, недорого, а найголовніше надійно, каркасний будинок вам може наша компанія. Якщо ж дана стаття не переконала вас або ви скептик ми запрошуємо вас до нашого офісу де для вас, проведуть екскурсію й ви зможете самі оцінити наскільки вдала дана технологія будівництва.