Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Альтанки, барбекю

Проекти альтанок з бруса та кругляка

В цьому розділі зібрано проекти альтанок з брусу, та альтанки з кругляка. У цю колекцію увійшли як популярні й відомі проекти, так і індивідуальні та недавно створені й втілені в реальність майстрами нашої компанії.

Ціна дерев'яної альтанки та її проекту розраховується окремо в кожному випадку й залежить від:

  1. Типу брусу або колоди
  2. Матеріаломісткості та трудовитрат
  3. Функціонального призначення альтанки

За типом стінового матеріалу ви можете вибрати проект

  • альтанки з оциліндрованої колоди
  • альтанки з брусу

Альтанки з оциліндрованої колоди зазвичай коштують дешевше. Тут не потрібно великого діаметру колоди, збирають і зарізають їх на місці. Якщо ви будуєте будинок або лазню з оциліндрованого брусу, то також і альтанка в такому ж стилі буде доречною ідеєю.

Альтанки з брусу - це виробничий виріб. Як і фасад будівлі брусового будинку вона виготовляється у вигляді конструктора, й її проект так само буде мати розділ розбрусовки. В цьому випадку збирання ведеться з сухого матеріалу стабільної форми й зміна геометрії всієї конструкції мінімальна.

Розрахунок вартості

Однак замовити одну альтанку з брусу не завжди вигідно через низьку матеріаломісткість та включення вартості доставки в віддалений - від місця виробництва - регіон. Тому ми радимо такий варіант для клієнтів, які планують будівництво будинку з клеєного брусу. Тоді і будівництво і доставка оформлюються єдиним замовленням.

Матеріаломісткість альтанки може бути не значною, проте багато праці й фактично всі комплектуючі властиві невеликому будиночку роблять оцінку цього вироба абсолютно індивідуальною в кожному випадку. Тому рекомендуємо заздалегідь планувати комплексне будівництво, що включає як великі, так і малі архітектурні форми бо оптом дешевше.

За типом конструкції дерев'яні альтанки можуть бути відкритого і закритого типу що часто залежить від їх функціонального призначення.

  • Дерев'яні альтанки відкритого типу вибирають для літнього дозвілля, уїк-ендів, барбекю та ін. Їх, зазвичай, розміщують поблизу лазень або відкритих терас у дворі єдиним архітектурним ансамблем, що б зручно було відпочивати або невеликій компанії або тим хто приїхав в гості до рідних.
  • Альтанки закритого типу призначені для усамітнення. Їх можна влаштувати в центрі саду, десь на схилі, у лісі або посеред оранжереї, чи квітника.

Замовляйте індивідуальне проектування альтанки

Щоб прорахувати проект альтанки з брусу або колоди зв'яжіться з відділом продажів через контактну форму на сайті або зателефонуйте нам. Якщо плануєте щось незвичайне або не довподоби типові проекти - замовляйте індивідуальний проект альтанки вказавши тип стінового матеріалу, приблизну площу будови та його функціональне призначення. Будемо раді допомогти, тому що компанія Сучасні дерев'яні будинки здійснює проектування, виробництво, й будівництво дерев'яних альтанок будь-якого типу.

2004-2021 (с) Современные деревянные дома. Все права защищены.

^