Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будинки із дикого зрубу

Будинки з дикого зрубу не втрачають своєї актуальності і в наш час. Маючи незаперечні переваги і самобутній, оригінальний зовнішній вигляд - будинок з дикого зрубу буде затишним гніздом для своїх власників.

Дана технологія передбачає виключно ручну працю на кожному етапі будівництва, тим самим, досягаючи високої якості збірки, яка не досягається в машинному виробництві. Всі колоди доставляються на будівельний майданчик, де майстри власноруч обтісують всі колоди від кори, вирізують поздовжній посадковий паз, а також, кутові з'єднання (переруби). На сьогоднішній день існує кілька способів карби кутових з'єднань: "російська чаша," в лапу "," канадська чашка "," норвезький замок ". Наша компанія застосовує в даній технології" канадську чашку ", тобто клиноподібну, так як, ми вважаємо це найбільш ефективна чаша, що дозволяє при усадці будинку вклинюватися і закривати щілини, що утворилися.

При будівництві будинку із дикого зрубу не обійтися без, певних, підйомних механізмів, так як вага, таких, колод не мала. Будівництво дерев'яного будинку займає більше часу, ніж будівництво інших видів дерев'яних будинків, так як ручна збірка вимагає ретельного підходу. Після збірки дерев'яного конструктиву, йому дають вистоятися більше року, для природної усушки дерева. Після чого приймаються до всіх інших робіт. У такому будинку буде завжди підтримуватися оптимальна температура, в якому- взимку тепло, а влітку, такий, будинок буде давати бажану прохолоду своїм мешканцям.

Фото будинків з дикого зрубу

2.85 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.85 (10 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^