Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Huf Haus

Будинки, які ми будуємо у стилі HUF HAUS - це поєднання клеєного дерев'яного бруса й скла - це новий рівень естетики та якості життя. Для будівництва наша компанія використовує екологічно «чисті» матеріали (сосна, смерека в клеєному брусі), а також унікальну можливість використовувати в оздобленні видимих балок та конструкцій цінні породи деревини, що прикрасять ваш будинок та підкреслять його унікальність і стиль.

Ми пропонуємо будівництво HUF HAUS «під ключ», додаючи в комплекті індивідуальний проект, фундамент, планування оздоблення й обробку внутрішніх приміщень та зовнішніх стін, покрівлю, проводку інженерних мереж тощо.

Будинок, побудований за технологією HUF HAUS мало споживає енергії, завдяки застосуванню й використанню технологій енергозбереження. Ці будинки належать до VIP класу, завдяки своїй унікальності хоча й доступні за ціною. Дома просторі, світлі, відкриті для навколишнього простору, вони цілком відповідатимуть потребам та стилю як молодим, амбітним та енергійним людям, так і сім'ям з дітьми, коли зручно спостерігати за грою дітей на дворі не виходячи з будинку. Відсутність несучіх перегородок дозволяє організовувати внутрішній простір з досить великими площами де це потрібно.

Незвичайне архітектурне рішення й дизайн з використанням великого об'єму скління візуально не обмежує внутрішній простір оселі. Це належним чином оцінять ті хто любить милуватися квітниками й садом або видом на дворі й не мав такої змоги, у повній мірі, в звичайних будинках з невеликими вікнами.

Компанія "Сучасні дерев'яні будинки", використовуючи новітні технології, допоможе втілити мрію про освітлений просторий та сучасний будинок!

Фото домов в стилі Huf Haus

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^