Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Скляний будинок у стилі Фахверк та Хуф-Хаус - недорого

Не зважаючи на захоплення Хуф-хаусами, їх практичністю, енергозбереженням та красою - для більшості - мати такий будинок залишається недосяжною мрією через його основну недоліку - його вартість! Деякі компанії, беруть за основу каркасну технологію фахверків, забезпечують їх скляними стінами та, пропонуючи вдалі проекти, успішно презентують їх на сучасному ринку. Однак ціна на такі будинки лишається все ще досить значною.

Враховуючи зростаючий інтерес до сучасних скляних домівок таким як:

Хуф-Хауси

Модернізовані Фахверки

Компанія «Сучасні Дерев'яні Будинки» (скорочено - "СДБ"), бажаючи йти в ногу з часом, постійно стежить за розвитком цих світових трендів і веде активні розробки в проектуванні та реалізації дерев'яних будинків з великим об'ємом скління.

Дивитись галерею будинків побудованих у Хуф-Хаус стилі

Дивитись галерею модернізованих Фахверків


Красиве поєднання дерева й скла це непроста справа. Крім того, що такий будинок повинен бути красивий, затишний та елегантний, він просто зобов'язаний бути добротним, довговічним і енергозберігаючим

Захоплюєтеся Хуф-Хаусом? А що як побудувати дім в такому стилі за доступною ціною?

Перевага "СДБ": Ціна без оплати участі зарубіжних фахівців, митних накруток і відсутність тривалих передплат на довгий термін.

Мануфактурні німецькі будинки компанії Хуф-хаус виготовляються, доставляються й будуються за цінами (згідно «Builder Magazine»)
від $ 450 — $ 600 за квадратний фут,
1 квадратний метр [м2] = 10.7638673611111 кв. фут (США, геодез.) [фут2]
Якщо перерахувати у квадратні метри то отримаємо такий результат від
450*10,76=4842$/m2 й до 600*10,76=6456$/m2 за квадратний метр відповідно.

Після детального вивчення особливостей конструкції та адаптації деяких вузлів до використання українського будматеріалу, можна стверджувати, що скляний Фахверк або будинок у стилі притаманному Хуф-хаус можна реалізувати на території України за ціною біля 600-800$/м2, запропонувавши клієнтам ще й якісний цілорічний сервіс організований силами українських фахівців з великим багаторічним досвідом у дерев'яному житловому будівництві.

Технологія виробництва, складання й комплектації скляних будинків нашої компанії інша, і не є клоном компанії Хуф- Хаус!

Однією з головних особливостей наших скляних будинків є реалізація принципу відкритого простору за допомогою великопрогонових клеєних балок для перекриття прогонів до 24-х метрів без використання опорних колон і стін, а виробництво гнуто-клеєних конструкцій, дозволяє впроваджувати в проекти купольні, арочні й вигнуті лекальні елементи

Особливості фахверкового будинку компанії СДБ.

 

 

Власні технологічні нововведення в розробці дерев'яних конструкцій, і використання передових технологій у виготовленні склопакетів, а також власне виробництво українського клеєного бруса європейської якості, дозволило знизити вартість фахверкового будинку до 3-х разів. Таким чином, ціна на наші скляні будинки формується:

  • Без митних, дорожніх і міжнародних націнок,
  • Без передплат прив'язаних до курсу валюти на тривалий термін,
  • Запропоновано просте зрозуміле формування ціни: скільки коштує будинок, доставка, монтаж,
  • Гнучка система оплат / передплат - заснована на індивідуальній домовленості й адаптована до реалій вітчизняного ринку без прив'язки до курсу валюти застрахована єдиною стабільною ціною.

Чи можна обирати комплектацію стінових скляних блоків?

Перевага "СДБ": широкий вибір комплектацій і варіантів склопакетів індивідуально під ваші потреби.

Як скляний будинок може бути теплим?

Для класичних дерев'яних будинків збереження тепла й ефективна витрата енергоносіїв - звичайна справа, але з великою площею скління виникає багато питань. Звичайне скло майже не перешкоджає проникненню зовнішніх температур всередину приміщення, до того ж різниця температури часто сприяє появі вологи у вигляді конденсату на гладкій поверхні скла, чому запобігають різними способами.
Виробництво сучасних склопакетів за останні 20 років навчилося боротися з вище згаданими проблемами, й більше того, запропонувало високотехнологічні нововведення, які дозволили істотно підняти коефіцієнт енергозбереження в будинках зі скляними стінами

Типи скла що застосовують у будинках стилю «Фахверк» та «Хуф-Хаус»

Триплекс – Триплекс - багатошарове скло. Отримують шляхом склеювання двох або більше стекол між ними полімерною плівкою або композитним затверділим прозорим складом що висихає під пресом під час нагрівання. Існують тоновані, кольорові, дзеркальні, й триплекси з підвищеним шумо-поглинанням або з електро-підігрівом.

K/I cкло - низькоемісійне, енергозберігаюче скло. Дозволяє зберегти до 58% тепла, яке втрачається у разі використання звичайних стекол, тобто склопакет з низькоемісійним склом у 1,6 рази тепліше. Досягають того напиленням молекул срібла за певних умов, щоб отримане покриття зберігало довгохвильове теплове випромінювання всередині приміщення й не перешкоджало проникненню світлового (короткохвильового) випромінювання зовні. Але іноді потрібен і сонцезахист.

За типом захисту скло буває:

  • Теплозберігаюче
  • Сонцезахисне
  • Комбіноване (і те й інше)

Однак низькоемісійне скло майже у два рази дорожче звичайного флот-скла, й виникає природне запитання: а чи вартий пропонований ефект своїх грошей, та чи це рекламний трюк з метою отримання додаткового прибутку на чистому маркетингу?

Якщо вірити виробникові скла - коефіцієнти теплопередачі мають такі значення:

Коефіцієнт тепловтрати в залежності від типу скла:U=value Вт/м2К
Стандартного (флот) скла 5,8
K-скла 1,9
I-скла 1,2

Це означає що теплопровідність у K-скла нижче звичайного в три, а І-скла в 4,8 рази!

Візуально ефективність технологій виглядає так:

Діаграма різниці значень теплопередачі залежно від вибору технології низькоемісійного скла.

Що це дає в реальних умовах?

Під час випробувань в лабораторних умовах і температурі зовнішнього навколишнього середовища -25гр. і внутрішній температурі приміщення + 20гр.С - на поверхні скла температурний датчик зафіксував:

  • У звичайного скла +5,1гр.С
  • У К/скла +11гр.С
  • У I/скла +14гр.С

Ці розрахунки приводять до висновку що у подвійного склопакета однакової конструкції і матеріалів рами енергозберігаюча ефективність І-скла дозволить заощадити до 30-38% енерговитрат на опалення приміщень, отже первинні витрати на технологічне скло - досить швидко окупаються навіть в фахверку, де площа скління займає значну частину фасаду будинку.

Довідка з термінології:
* Спейсер, дистанцер або - дистанційна рамка - в склопакеті відокремлює скла одне від одного.

Як позбутися крайового конденсату по периметру склопакету?

Яке б скло не використовувалося у виробництві склопакетів - слабким місцем, для проникнення холоду, є алюмінієві дистанційні рамки. Як відомо алюміній хороший провідник не тільки тепла але й холоду. При сильних морозах у звичайного вікна, в тому місці, де знаходитися алюмінієвий профіль, температура поверхні вікна відчутно холодніше і відбувається утворення крайового конденсату.
Для того щоб позбутися цього недоліку виробники вікон вдаються до використання поліпропіленового профілю покритого тонким шаром фольги із зовнішнього боку(warm edge).

Не всі профілі, які позиціонуються як warm edge мають очікувану ефективну ізоляцію!

Інженери компанії «СДБ», для скління фасадів будинків Хуф-хаус стилю, рекомендують до використання полімерні дистанційні рамки з каучукової складової. Переваги очевидні - в скляній перегородці відсутній периметровий місток холоду, усі примикаючі деталі дерев'яні й добре ущільнені. Таким чином, тепловтрати зведені до мінімуму.

Ось як це виглядає насправді:


для однокамерного склопакета


для двокамерного склопакета

Як досягти екологічної безпеки не втрачаючи енергозберігаючих властивостей?

Перевага "СДБ": Тільки природні та екологічні матеріали при максимально можливому енергозбереженні.

Акцентуємо увагу нашого читача на тому, що наші будинки - дерев'яні передусім!
Всі непрозорі частини стін будинку побудованого нами з елементами Хуф-Хауса - виконуються в якісному клеєному брусі або в утепленому - 200мм шаром мінерального утеплювача - каркасі, обшитому імітацією бруса без використання стирол-полімерних утеплювачів.

Схема утеплення стін та розміщення шарів оздоблення у будинках нашої компанії зображена в цій статті

Оздоблення дерев'яних стін балок та опор передбачає багатошарову фарбу стійку до несприятливих погодних умов. Всі клейові й захисні засоби, а також лесуючі антисептики, що використовуються в обробці дерев'яних частин скляного будинку компанії «СДБ» - від провідних світових виробників та мають сертифікати безпеки стандарту європейського зразка. У комплектації будинків фахверк можуть бути використані різні сучасні енерго-ефективні та опалювальні системи.

Чи можна внести зміни в проект враховуючи побажання клієнта?

Більшість виробників що працюють у цьому напрямку наслідують принцип Хуф-хаусів та адаптують виробництво під випуск готових шаблонних стінових панелей, тому пропонують в основному типові проекти, в яких ви, як клієнт, мало що можете змінити.

Перевага "СДБ": розробка, обговорення та адаптація проекту з урахуванням побажань замовника, а також розробка розділів «КД» за запропонованими ескізами.

Проекти скляних дерев'яних будинків нашою компанією розробляються і в індивідуальному порядку.

Тут за основу був взятий ескіз на основі якого був розроблений даний проект реалізований за побажаннями й з зауваженнями клієнта!

Ми співпрацюємо з талановитими, досвідченими, в дерев'яному проектуванні, архітекторами України і можемо запропонувати вам розробку проекту з склінням у стилі притаманному Хуф-хаус з вашими побажаннями й участю, враховуючи сторони світу, особливості та ландшафт вашої ділянки

За бажанням клієнта можна розробити комплексний проект будинку з ландшафтним дизайном, та забезпечити, таким чином, естетично завершений ансамбль.

Це важливо, оскільки деякі з ваших зовнішніх стін спрямованих, зазвичай, на ділянку, сад або водойму - будуть прозорими, і ви зможете насолоджуватися красою вашого саду або зони відпочинку.

Якщо все сплановано в єдиному ландшафтно-архітектурному проекті результат виходить вельми вражаючим

Швидко збірний «Prefabricated» або зведення будинку на буд-майданчику?

Перевага "СДБ": збірка каркасу й монтаж стінових матеріалів здійснюється на будівельному майданчику.

Компанія «СДБ» виготовляє весь дерев'яний конструктив вашого майбутнього будинку й готує його укомплектовуючи для складання на місці.

Установка балок та опор каркасу, а також скляних пакетів, дверних і віконних модулів відбувається безпосередньо на майданчику об'єкта.

Всі елементи кріплення дерев'яних балок і рам - естетично будуть приховані від очей.

Конструкція вузлів примикань сконструйована таким чином, щоб скляні частини фасаду, пошкоджені в процесі експлуатації, можна було замінити без демонтажу та розбирання стінової рамної й каркасної конструкції будівлі . Крім того, розводка інженерних систем проводиться під час складання стін і конструкцій каркасу, що робить процес складання більш контрольованим та передбачуваним і не вимагає спеціальних дорогих засобів доставки негабаритних вантажів - таких як готові довгі стінові панелі та спеціальних засобів монтажу.

Також, не кожен, хто планує будівництво «фахверка» зі скляними зовнішніми стінами наполягатиме на використанні в конструкції дорогих панорамних безшовних стінових блоків 3х-4-х метрової довжини й більше. Якщо включити туди низькоемісійне, енергозберігаюче скло, то ціна такого блоку може досягти і 500 Євр / м2. На практиці рідко розмір однієї скляної панелі перевищує 2х3 метри, а для зниження вартості, якщо це дозволяє дизайн, скляні сегменти роблять ще менше.

Висновок: Каркасно-балочна система, яка є основою Хуф-хаусів, Фахверку, та й в будь-якому каркасному будинку за необхідності може бути реалізована великопрогоновими балками компанії «СДБ» до 24м або, якщо того вимагає дизайн, гнуто-клеєними конструкціями й фермами, до того ж закріпи з'єднань будуть приховані. У такий спосіб акцентується унікальність нашого стилю й технології.

За бажанням клієнта ми можемо комплектувати дім, як дорогими вітражними скляними стіновими блоками преміум класу оснащеними енергозберігаючими склопакетами розміром до 4000x2200мм, що використовують деякі фінські бренди, так і простішими меншого розміру для економії коштів.

Достатня енергоефективність майбутнього будинку може бути досягнута екологічним матеріалом без використання стирол-полімерних утеплювачів або дуже дорогих і технологічних прошарків, знижуючи - таким чином - підсумкову вартість будинку

Не кожна сторона будинку що виходить на ділянку має однаково красивий краєвид, і варта того, щоб збільшувати ціну будинку додатковим склінням, до того ж у приватному будинку потрібні госп. блок та підсобні приміщення, де використання прозорих стін недоречне.

Вдале поєднання дерева й скла має вражаючі результати й неперевершений зовнішній вигляд, до того ж це має досить пристойні екологічні й теплозберігаючі властивості та може стати окрасою в єдиному дизайні ландшафту вашої ділянки створюючи затишок і естетику довговічного житла, яке прослужить вам ще не один десяток років.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^