Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Каркасні будинки

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» (СДБ) більш як 10 років успішно будує каркасні будинки, в тому числі й за канадською технологією. Аналізуючи статистику останніх 3-х років - ми бачимо що інтерес до даної технології впевнено росте. Так за період 2014-2015рр. частка каркасних будинків реалізованих компанією СДБ склала 40%. У це число увійшли каркасно-щитові будинки, купольні будинки, фахверкові, канадські, будинки з склінням з елементами в стилі Хуф-хаус, і нове віяння, притаманне сучасним фінським та французьким проектам що отримало в Європі прізвисько - Лайт-хаусів (світлий, освітлений).

На діаграмі видно що зростання попиту на будівництво каркасних будинків виросло за останні 3 роки на 15%. Це може пояснюватися інтересом до збірних домівок які швидкобудуються

Канадські каркасні будинки

Окремої уваги заслуговує на розгляд канадська технологія збирання

Виробництво панелей для каркасних будинків Сендвіч-панель каркасного будинкуКаркасний будинок без оздоблення

Цікавий факт. Всупереч переважній думці не всі канадські каркасні будинки збирають з СІП-панелей. Більш того, якщо мова не йде про тимчасове або бюджетне житло, вам - швидше за все - ніколи не запропонують цю технологію ....

Так, наприклад, відома канадська іпотечна житлова корпорація пропонує різні варіанти комплектації бажаного житла виходячи з екологічності, об'єктивної оцінки річного доходу клієнта, й «розумного управління ризиками» корпоративних кредитних програм. Йдеться про широкий вибір «якості доступного житла».

Коротенько це означає, що як би ви звернулися до фонду з рішенням побудувати дім для своєї родини з відомим набором функцій та зручностей - вони поцікавляться вашим річним доходом. Тож якщо він не перевищуватиме певної суми - вам запропонують бюджетне будівництво на основі СІП-панелей. Якщо ж ви в змозі забезпечити виплату більш якісного та екологічного будинку, то вибір впаде на іншу вдалішу й виправдану фінансово технологію.

Схема розріз канадського каркасного будинку будова сендвіч-панелі

На схемі сендвіч панелі видно, що канадські колеги використовують товщину стінового бруса 2х6 дюйма або 38х140мм, до того ж всередині приміщення сендвіч обшивається гіпсокартонними плитами 0,5 дюйма або 12,7мм.

Компанія СДБ веде будівництво саме за іншою - вдалішою й кращою каркасною технологією й не радить каркасні будинки з СІП панелей, бо напрямок діяльності нашої компанії - це екологія, життя в дерев'яних котеджах. На відміну від заокеанських колег ми враховуємо нашу ментальну схильність обирати краще й досягати мети поетапно реалізуючи задумане. Тому інженери СДБ врахували корекцію товщини, щільності (до 200мм) й будови сендвіча (про це далі в статті), згідно матеріалу доступного на внутрішньому ринку, й відповідному стандарту енергоефективності та тепловтрат. Такі коригування дозволили втілити проект, де каркасний будинок має наступні найважливіші переваги:

 1. Екологія та безпека для здоров'я господарів;
 2. Необхідний рівень природної вентиляції та повітрообміну;
 3. Стислі терміни будівництва;
 4. Ведення робіт у будь-яку пору року;
 5. Високі експлуатаційні показники;
 6. Потокове виробництво й доступність комплектуючих.

От же для Вас - як майбутнього мешканця - найважливішими факторами є довговічність будівлі, надійність конструкції, тепло збереження, доступна ціна будівництва й, звичайно ж, якість матеріалу та робіт.

щоб досягти сукупності цих важливих рис необхідний комплекс добре продуманих дій, успішна взаємодія проектування, виробництва й будівництва.

Скільки коштує побудувати каркасний будинок?

Наведемо конкретний приклад:

для прикладу навмисне беремо простий будинок класичного планування площею близько 200м2. У розділі «наші об'єкти» ви можете розглянути фото звіт про будівництво об'єкта 91 - це наш варіант.
За основу був взятий проект будинку 206-1 з розділу проектів дерев'яних будинків та доопрацьований за побажаннями клієнта. Результатом став індивідуальний проект каркасного будинку 239. Під час розрахунку вартості будинку загальною площею 239м2 враховувався такий варіант комплектації:

Розрахунок вартості каркасного будинку "об'єкт 91" актуальність ціни 2014р.

  Базова комплектація для прорахунку

 • Дерев'яна частина (фасад і внутр. стіни)
 • Покрівля
 • Оздоблення
 • Електрика
 • Перекриття, й підготовчий комплект під чистову підлогу (балки, лаги, паробар'єр, утеплювач, фанера)
Проект каркасного будинку 239
Ескіз каркасного будинку об'єкт 91

 

Ескіз 2 каркасного будинку об'єкт 91
План першого поверху об'єкт 91

 

План другого поверху об'єкт 91
вартість м2 = 4340 грн / м2Договірна Ціна = 1 037 260 грн

* В наведену вартість не ввійшли роботи по фундаменту водовідведення й сантехніка

Хочете замовити зворотний дзвінок або дізнатися скільки коштуватиме каркасний будинок під ключ на поточний момент залиште контактний телефон або E-mail у формі нижче:

Секрети будівництва каркасного будинку компанії «СДБ»

Секрет №1 - якість несучих конструкцій та грамотний розподіл навантаження на несучий каркас.

Щоб забезпечити надійність конструкції та фінансову доступність будівництва за каркасно-щитовою технологією - інженери нашої компанії розраховують оптимальне чергування балок несучої та огороджувальної функцій. Ми використовуємо несучі балки перетином 200х200мм і проміжні бруси з перетином 200х50мм. У цю систему балок та брусів монтуються дверні та віконні отвори. Так утворюється основа для кріплення вітрозахисних огороджувальних деревостружкових плит (ОСБ). Для утеплення всередині стін застосовується мінеральна вата.

Секрет №2 - каркасні будинки компанії СДБ - «дихають» ... Як це можливо?

Щоб забезпечити, паропроникність і повітрообмін із зовнішнім навколишнім середовищем без втрати тепла всередині стін ми застосовуємо супер-дифузійну мембрану й паробар'єр. Мембрана не дає проникнути волозі зовні, але пропускає повітря поступово, а паробарьєр регулює проходження внутрішнього випаровування не даючи утворитися конденсату. Таким чином, наскільки це можливо мікроклімат всередині приміщення залишається свій, а зовні не проникає вогкість, хоча відбувається необхідний повітрообмін.

Це вигідно відрізняє наші будинки від тих, де використовують поліетилен або СІП, бо від гідроізоляції утворюється небажана для дому герметичність. Результатом чого можливе утворення конденсату, оскільки волозі, що скупчується у середині приміщення, нікуди подітися.

У наших будинках ймовірність такого афекту зведена до нуля.

Структура стін каркасного будинку

Секрет №3 будова сендвіч-панелі

Каркасні будинки по правді вважаються найефективнішою теплозберігаючою технологією домобудівництва з відомих нині. Підставою служить потужний несучий брусовий каркас, який може бути як з масивного, так і з клеєного бруса.

покращене оснащення сендвіч-панелі компанії СДБ

Схема сендвіч-панелі компанії "Сучасні дерев'яні будинки"

Сендвіч-панель нашої компанії має 200мм шар утеплювача (за коефіцієнтом теплопроводності відповідає 2000мм цегли), шари мембрани й паробарьєра, внутрішній та зовнішній шари вітрозахисту з плит ОСБ, повітряну «подушку» та шару оздоблення. Цього цілком достатньо для комфортного проживання цілий рік

Для того щоб уникнути небажаних опор посеред приміщення компанія СДБ часто використовує клеєні довго прогонові балки. Будинки інших виробників можуть бути позбавлені такої можливості. Щоб захистити деревину від цвілі, гниття, жуків та займання - проводиться обробка антисептиком та антипереном.

Перевага нашої компанії - вибір стилю й будь-які складні форми вашого будинку.

Якщо ви хочете надати каркасному будинку стиль дерев'яного котеджу з клеєного бруса - така можливість тепер доступна в нашій компанії.

Під час прорахунку ми передбачаємо монтаж кутових хрестовин з профільованого клеєного бруса. Після закінчення робіт візуально ви отримуєте фактично на 100% стилізований фінський котедж, не наче з клеєного бруса, але з усіма перевагами фрейм-хауса.

Можливо вас зацікавить проект з арочною покрівлею за якою побудований наш офіс. Використання ферм з гнуто клеєних балок дозволяє споруджувати каркасні будинки арочної й купольної форми, до цього ж конструкція покрівлі в таких котеджах є вентильованою.

Будівництво каркасного будинку у формі купола стане в нагоді тим, хто бажає ділити внутрішній простір не зважаючи на несучі стіни. Конструкція купола є самоопорою та не потребує підпірних балок та несучих стін.

Оздоблення стін каркасного будинку

Перевага даної технології - вибір зовнішньго оздоблення клієнт може вибирати на власний розсуд, згідно смаку, стилю й бюджету що був врахованний на даний вид робіт. Це можуть бути будь-які сучасні матеріали для оздоблення.

Якщо бажаєте залишити будинок повністю дерев'яним, то доступна чудова ефектна обробка гонтом, імітація профільованого бруса, класичний блок-хаус від 160 до 200 мм, а також вагонка. До цього, радимо дерев'яну обшивку товщиною не менш 35мм - щоб уникнути деформації за несприятливих погодних умов - сонце, спека, волога, мороз).

Іноді для зовнішньої обробки використовують такі матеріали як композит, облицювальну цеглу, декоративну штукатурку (під короїд), клінкерну цеглу, а також всілякі фасади з фіброцементних плит.

Оздоблення стін дерев'яним блок-хаусом Оздоблення стін імітацією бруса
Оздоблення стін облицювальною цеглою Оздоблення стін сайдингом
Оздоблення стін штукатуркою Оздоблення стін клінкерною плиткою

Зауважмо що внутрішня й зовнішня обробка стін у каркасних будинків досить різноманітна й кожен клієнт віддає перевагу за своїм смаком. Працюючи з нами ви можете бути впевнені, що ваш будинок буде:

 • Екологічний
 • Незвичайний;
 • Стабільний (відсутність усадки);
 • Побудований в будь-який час року;
 • Енергоефективний;
 • Легкий, без масивних дорогих фундаментів;
 • Доступний за вартістю.

Якщо залишилися питання можна зв'язатися з нами через онлайн помічника (кнопка справа внизу)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^