Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будинки із профільованого брусу

Будинки із профільованого брусу мають свої плюси і мінуси - вони практичні, доступні, монтаж відбувається швидко, вони добре зберігають тепло і мають гарний зовнішній вигляд. Взимку будинок легко обігрівається, а влітку в ньому прохолодно! Будинки із профільованого (підсушеного) брусу монтуються, набагато, швидше, ніж із оциліндрованної колоди, але при цьому, для більш якісного монтажу і для уникнення міжвінцевих щілин, кутові з'єднання (чашки) брусу зарізаються, безпосередньо, при монтажі дерев'яного конструктиву на об'єкті.

Профільований брус

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» займається виробництвом профільованого брусу, із сосни та смереки (карпатської ялини). Ми виробляємо брус довжиною 4,5 м - і 6 метрів, товщиною 200мм, 220мм і висотою 170мм і 200мм. Профіль розрахований на те, щоб волога не потрапляла в міжвінцевий утеплювач (натуральний льон), і стіни будинку не продувалися. 

Ряд переваг, які мають будинки із профільованого брусу:

  1. Будинки із профільованого брусу володіють красивим зовнішнім виглядом
  2. У будинках із профільованого брусу значно менше тріщин, усадка не значна і проходить швидше, ніж в будинках із оциліндрованої колоди;
  3. Швидкість збірки;
  4. Оптимальне поєднання ціна-якість.

Фото будинків з профільованого бруса

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^