Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Купольні будинки

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» пропонує незвичну для ринку України технологію будівництва – купольні будинки. Освоєна нами технологія виробництва гнутоклеєних конструкцій дозволяє втілити такі проекти. Купольні будинки унікальні та красиві. Не даремно світові архітектори стверджують, що за цією архітектурою стоїть майбутнє, а французькі архітектори вважають, що півсфери є найдовговічнішими спорудами в усьому світі. Ми були одними з перших в Україні хто почав реальне будівництво дерев'яних сферичних будинків, нас наслідують, наш досвід переймають!

Купольні будинки - проекти й ціни

Ціна будівництва залежить від комплектації та матеріалів, з яких буде зібрано фасад будівлі. Народні умільці та невеликі виробництва пропонують найрізноманітніші варіанти проектів з використанням цегли, бетону і навіть пінопласту як стіновий матеріал. На нашу думку, сейсмостійкість півсфери дерев'яної споруди вища, ніж у будівлі з цегли, її міцність вища, ніж у будівель з пінопласту, а енергозбереження пирога дерев'яного каркасного купола вище, ніж у будинків з цегли та бетону.

Ескіз купольного будинку План 1-го поверху План 2-го поверху

Тому купольні будинки, проекти яких пропонує компанія СДД, виготовлені з дерева за каркасною технологією, і це найоптимальніший вибір за співвідношенням ціна-якість.

Купольні будинки - ціна

Під час розрахунку купольного будинку під ключ компанія «Сучасні дерев'яні будинки» враховує безліч індивідуальних деталей. Кількість та переріз гнутоклеєних конструкцій, вітрові, а також снігові навантаження на перекриття, тип покрівлі й конструкція з її провітрюванням, внутрішні комунікації, гідро та пароізоляція, внутрішнє й зовнішнє оздоблення будинку, вікна й двері. З урахуванням того ясно, що тіло ціни складається з багатьох складових. Адже проекти, як і люди індивідуальні, мають свої особливості.

Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати точнішу ціну, ніж ту, що вказана за м2 у прайсі

Купольний будинок під ключ - це економія будівництва ще на етапі влаштування фундаменту. Це може бути звичайний стрічковий фундамент чи бетонна плита певної конструкції. На ділянку до замовника доставляється вже готовий до збирання комплект із гнутоклеєних конструкцій. Стіни є одночасно й покрівлею.

Найбільший переріз гнутих балок для купольних будинків

На фото представлений стенд нашої компанії на виставці "COMFORT HOUSE", яка проходила 18-21.09.2012 в Києві. Тоді ми підтвердили наші можливості та наміри розвивати й впроваджувати цю технологію в Україні.

9 переваг купольних будинків:

  • Півсфера дозволяє зберегти ідеальний енергетичний баланс, що позитивно впливає на енергозбереження такої будівлі;
  • Проста та природна система вентиляції;
  • Зниження до 50% витрат на опалення та кондиціювання;
  • Зменшення витратної частини на матеріали, оскільки поверхня сфери менша, ніж поверхня куба;
  • У дерев'яному будинку найвитратніша частина – це стіновий дерев'яний брус; на середньостатистичний будинок площею 150-180 м2 необхідно 70-80 м3 бруса, у купольному будинку такої ж площі використовується 10-14м3 гнутоклеєних конструкцій;
  • Купольні будинки мають невелику вагу та високу міцність, що дозволяє використовувати полегшений стовпчастий фундамент; крім того, вони здатні витримати снігове навантаження на покрівлі до 650кг на 1м2;
  • Вони чудово личать в будь-якому ландшафті, завдяки своїй формі, й всюди виглядатимуть органічно;
  • У сферичній архітектурі немає обмежень щодо планування, тому що несучі конструкції - це сама конструкція зовнішніх стін з гнутоклеєних балок, а внутрішні простори ви можете організовувати, за своїми потребами;
  • Купольний будинок може бути в два рівні, наші конструкційні балки дозволяють досягти висоти у верхній точці півсфери до 9 метрів.

Живучи у купольних будинках, дехто відзначає неймовірний приплив життєвих сил, позитивних емоцій та енергії. Перебування під склепінням, безумовно, подарує вам дивовижне відчуття. Основними характеристиками, згідно з якими люди роблять свій вибір на користь круглої архітектури – незвичайний зовнішній вигляд, вільне планування, можливість встановлення у сейсмічно активних районах, мінімальні вимоги до фундаменту, відносно недороге будівництво.

Ідеї та реалізація круглої, арочної та сферичної архітектурної форми:

Житлові будинки – це найкраще рішення щодо вибору архітектури вашого житла.

Літні будинки, лазні, сауни, альтанки – стануть прикрасою ділянки та вашим улюбленим місцем для зустрічі з рідними та друзями.

Готель, ресторан - купольні споруди призначені для швидкого будівництва комплексів відпочинку та цілорічного проживання.

Схема роботи із клієнтом:

Схема роботи із клієнтом

Поширені запитання

З якого матеріалу ви зводите купольні будинки?

Наші будинки будуються із застосуванням дерев'яних гнутоклеєних балок. Дерево має високі теплоізоляційні властивості, які знижують витрати на опалення взимку та охолодження – влітку.

Як забезпечується міцність споруди?

Міцність гнутоклеєного каркаса забезпечена рівномірним розподілом навантажень на всі точки поверхні споруди. Сфера – ідеальна форма за вітрових та снігових навантаженнь. Вона має найбільший об'єм за найменшої площі поверхні, мінімальну матеріаломісткість, трудомісткість та терміни будівництва.

Ціна купольного будинку під ключ?

Вартість купольного будинку розраховується після співбесіди по телефону та отримання базових вступних даних від клієнта. Розраховується вона відповідно до ескізів, планувань проекту або технічного завдання, а також з огляду на індивідуальні особливості, призначення споруди та вимоги до класу комфорту та ін.

Чи потрібний фундамент?

Так, звичайно ж, фундамент потрібний. Основою може бути найпростіший стрічковий монолітний фундамент, або бетонна плита.

Як проводяться комунікації у купольному будинку?

Всі комунікації монтуються по підлозі, у перекриттях, якщо йдеться про 2-о поверхову будову, а також у внутрішніх перегородках.

Які двері та вікна використовують в купольних спорудах?

Кількість і розміри вікон можуть бути практично будь-якого розміру. Зазвичай використовуються звичайні двері та вікна на першому поверсі, на другому мансардні вікна типу Velux, або гнуте панорамне скління

Які матеріали використовуються для оздоблення?

Оздоблення будинку може бути різноманітним. Найчастіше наші замовники вибирають дерев'яні пенелі, вагонку чи імітацію бруса. Зовнішнє оздоблення відповідає вибору типу покрівлі.

Детальніше ознайомитися з етапами будівництва купольного будинку ви можете в розділі наші об'єкти - об'єкт №2

Фотографії купольних будинків

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^