Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будівництво лазні

Цікавитесь лазнями, маєте щось на прикметі або шукаєте варіанти? Пропонуємо будувати з нами ... Чому?

- У нас є що запропонувати. Є готові типові проекти, які легко адаптувати або трохи підправити під ваші потреби, є й інженери проектанти готові створити ваш стиль з нуля. Можемо запропонувати щось особливе - такого ні в кого небуде. Головне, щоб будова вийшла довговічною, безпечною, красивою та багато років служила вам як чудовий засіб відпочинку та оздоровлення.

Зруб лазні на березі озера Баня на рельєфній ділянці

- У нас солідний досвід у цій справі. Ми здійснювали будівництво лазні на простих і складних рельєфних ділянках, на монолітних і блочних фундаментах, на різних ґрунтах і в різну пору року. Будівництво дерев'яної лазні має вагому перевагу - воно ведеться цілий рік на готовий фундамент.

- Ми пропонуємо асортимент стилів враховуючи різні темпераменти й смаки клієнтів, від прагматичного мінімалізму - функціональних споруд - до високотехнологічних з ексклюзивною обробкою, від традиційних зрубів до сучасних і багатофункціональних банних комплексів.

- Компанія «СДБ» пропонує як будівництво лазень під ключ, так і тільки базової дерев'яної частини, якщо є така необхідність. Ми пропонуємо доступні ціни та тільки якісний продукт.

Дерев'яні лазні

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» - пропонує асортимент з різним бюджетом та різними технологіями.

Якщо плануєте сімейний відпочинок вам потрібно лише 30-50м2. Цього цілком достатньо для парної, мийної й роздягальні. Якщо ж любите запрошувати друзів та знайомих тоді площа зони відпочинку повинна збільшитися з розрахунку мінімум 1,3- 1,5 м2 на людину, до того ж необхідно передбачити місце для приготування кави, барбекю й прохолодних напоїв, щоб не бігати увесь час у будинок і переривати спілкування. Таким чином зона комфорту іноді досягає 150м2, а іноді й 250-300м2 особливо якщо планується басейн з терасою.

Галерея фото дерев'яних лазень

Зруб лазні

Традиційний зруб це класика! Корпус стін з оциліндрованих колод діаметром 160,180, 200 мм - це найдоступніший і простий варіант будівництва. Але перш ніж укомплектувати цей вид лазні під ключ доведеться пару років здійснювати профілактичний догляд. Почекати поки відбувається усадка, законопатити стики та утворені тріщини або влаштувати по всьому фасаду так званий теплий шов.

Зруби бань з дикої, тобто природної, не обточеної колоди не мають постійного діаметра й очищуються й рубаються вручну.

Це зведення відбувається набагато довше, але в процесі роботи відбувається точна підгонка стінових колод під їхнє місце й по закінченні - під час усушки - тріщин з'являється менше. Перевага цих зрубів у їх зовнішньому вигляді, він унікальний.

Баня з бруса

Фото сучасної лазні з клеєного брусаЯкщо подобається фінський стиль можемо запропонувати лазню з клеєного бруса. Це дуже красиві й сучасні споруди, а головне добротні й довговічні. Клеєний брус вже сухий і має стабільну форму та геометрію. Його не викручує як колоду і в ньому не утворюється великих тріщин, як в масивній деревині під час висихання. У будівництві бань з брусу маємо площину стін де допускається рівномірна деревна текстура з живими натуральними сучками. Правильна геометрична форма, мінімальна усадка (5-7%), швидке зведення, сучасний зовнішній вигляд, красивий рівномірний деревний малюнок та мінімальні витрати на оздоблення та покриття - ось головні переваги фінських лазень.

Примітка! - Експлуатація лазні допускається відразу ж після закінчення будівництва. З цієї причини замовляти баню під ключ найкраще з брусу або в каркасній технології.

Баня під ключ.

Якщо важливо організувати роботу швидко й з належним рівнем комфорту, але немає часу довго чекати поки встоїться зруб або виготовлять потрібну кількість бруса - можемо запропонувати будівництво каркасної лазні.

 • Швидке будівництво під ключ,
 • екологічно правильний сендвіч,
 • енергоефективні витрати палива,
 • і будь-яке можливе оздоблення

– ось переваги даного виду технології зведення!

Каркасна лазня будується в короткий термін і має будь-яку зручну форму. Вона швидко нагрівається, доречі як і будь-який дерев'яний будинок, може довго тримати тепло й має хороший запас міцності й довговічності. За допомогою каркасної технології легко формується будь-яке просторове рішення та розміщення функціональних приміщень. Також ви не обмежені вибираючи оздоблення як зовнішнє так і внутрішнє.

Можливо вас не залишить байдужими дерев'яна купольна баня - вельми цікавої і оригінальної будови.

Не можна передати словами враження від перебування під куполом, тут зникає різниця між стелею й стінами. Замість стелі - простір, а замість стін - сфера, купол не створює відчуття обмеження, але захисту вашого простору. Ми вже побудували великий купольний будинок, зараз будуємо другий - менший ... Не хочете й ви баньку подібну до тієї що на зображенні?

Телефонуйте або залиште повідомлення у формі, ми відповімо на ваші запитання й запропонуємо варіант до вподоби. Це буде чудова дерев'яна лазня від компанії «Сучасні дерев'яні будинки», найкраща з тих, що можуть вам запропонувати в Україні.

Ще про будівництво та влаштування лазень, в різних стилях, типах і технологіях тут

Зруб лазні або навіщо будувати окрему баню?

дерев'яний зрубЦя стаття про те, чому люди й досі будують окремі дерев'яні лазні, про їх переваги та чудовий оздоровчий ефект.
Зруб - це не тільки класичний варіант російської й фінської лазні, але й чудове місце, де можна провести вільний час і оздоровитися.

Можливо ви щасливий власник будинку з невеликою ділянкою землі (а можливо й великою), або у вас вже є готовий будинок, але в ньому немає парної та відділення для сауни - часто це вірне рішення, можливо ви тільки задумалися над облаштуванням своєї земельної ділянки й у вас великі плани, в будь-якому випадку, будь ви житель сільської місцевості або просто купили заміський будинок - ми впевнені - що невеликий зруб баньки вам буде дуже до речним.

Навіщо будувати окрему баню?

Є кілька обґрунтованих причин побудувати окрему баню, а не обмежитися наявністю парилки в будинку:

 • Займає місце в будинку. Для прийняття повноцінних банних процедур необхідно виділити не тільки місце під парилльню, але й мийну. Також, бажано правильно організувати й спланувати зону відпочинку й спланувати наявність необхідних інженерних комунікацій. Якщо ви купили готовий будинок без парилки, то переобладнати його буде значно складніше, ніж скласти невелику дерев'яну лазню
 • Невисока ціна зрубу лазні. Для організації парилльні й повноцінної зони відпочинку всередині котеджа вам знадобитися не тільки відвести для цього значну площу, а й належним чином її обладнати й убезпечити. Часто для цих цілей використовують цокольний поверх будівлі. Не секрет що наявність цоколя само по собі істотно збільшує вартість будівництва вашої оселі, та ще й опалення додаткової - не житлової - площі приміщення, яке частково перебуває в землі. Окрім цього щоб комфортно попаритися, в зоні відпочинку, має бути тепло й сухо, і ця частина приміщень з усіх боків повинна бути гідро, й тепло- ізольована. Також, до приміщень такого призначення є особливі вимоги пожежної безпеки та систем захисту в електрообладнанні. Порівняно з реалізацією повноцінної лазні всередині будинку - будівництво невеликого зрубу лазні з оциліндрованої колоди коштуватиме значно дешевше.
 • Ви хотіли б зруб лазні з дерева, а будинок у вас цегляний. Порівняйте на хвилинку відчуття коли ви виходите з парної в бетонний цоколь вашого напівпідвалу, або коли, лишивши парилку дерев'яної лазні, ви опиняєтеся на терасі з видом на квітник або затишний куточок з газоном і барбекю вашого зеленого саду. Відчуття будуть досить різними, чи не так? ...

Переваги зрубів перед іншими технологіями будівництва бань.

Під час вибору матеріалів для будіництва лазні, особливо за умов обмеженого бюджету,здебільшого використовують не натуральні продукти сучасного хімпрому. До того ж часто пропонується цілий комплекс - від стінового матеріалу та утеплювача до обробки. У підсумку оздоровчий ефект може бути зведений на нівець і остаточний результат не подарує вам такого величезного задоволення, як найдоступніший і простий зруб лазні. Зруби мають ряд властивостей, що вигідно виділяють їх серед інших технологій, які не можуть цим похвалитися:

 • Під час нагріву хвойні породи деревини створюють власний доброчинний мікроклімат, що в свою чергу позитивно впливає на людей, що перебувають у парильні;
 • Природний контроль вологості й температури. Дерево не перешкоджає природному повітрообміну й не вимагає додаткових пристроїв поліпшуючих атмосферу всередині лазні (зволожувачів, іонізаторів, ароматизаторів та ін.);
 • Низька теплопровідність зрубу.. Для опалення дерев'яної лазні не буде потрібно багато часу й палива. Повітря всередині приміщення нагрівається швидко, через те що дерево є найкращим теплозбережувачем серед природних матеріалів. Законопачений зруб зберігає тепло так само ефективно, як і опалюється. Вам немає необхідності нагрівати товсті кам'яні стіни для того, щоб тепло зберігалося в будівлі тривалий час
 • Природна обробка дерев'яної лазні. Зруб стін має самобутньо-красивий зовнішній вигляд, затишок всередині приміщення, а в екстер'єрі зруб чудово вписується в природне оточення і в будь-який ландшафтний дизайн;
 • Швидке зведення. Досвідчені бригади компанії «СДБ» зберуть вашу баньку в зруб швидко й без зайвої метушні. Не варто ризикувати запрошуючи невідомих нікому робітників, інакше Вам можуть зібрати фасад з порушенням технології й не вийде досягти потрібного ефекту, коли в протягах та щілинах винна не технологія, а криві руки виконавця й неякісно підібраний матеріал.
  Сьогодні багато хто має власні земельні ділянки, які дозволяють споруджувати зруби бань під ключ. Це вигідно, оскільки ціна на банні процедури досить висока, а свій зруб - який поєднує й старовинні традиції й передові технології сьогодення - виправдається досить швидко.

Будівництво зрубу лазні на ділянці

зруб дерев'яної бані

Детально про методи будівництва лазень і про технології ми писали тут. У даній статті ми лише торкнемося основних моментів стосовно тільки зрубу з колоди

Будівництво зрубу лазні можна починати комбінуючи основи фундаментів див. рис. Там де немає масивних стін та сильних конструкційних навантажень, достатньо стовпчастої основи. Це дозволяє оптимізувати загальну ціну будівлі без втрати якості й міцності конструкції. А для основного фасаду баньки досить тонкого (300мм) стрічкового фундаменту

Породи дерева для дерев'яної лазні

Для виготовлення стінової колоди однаково годиться і ялина європейська і сосна. Стіни лазні зазвичай складають з колоди від 180 до 250 мм завтовшки. Щоб уникнути зараження пліснявою або гнильним грибком, дерево обробляють антисептиками.

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» використовує для побудови такі види дерева, як сосна й карпатська смерека. Для порівняння наведемо таблицю, де видно деякі відмінності, цих двох порід:

Характеристики та властивостіСоснаЯлина
Колір Від світло жовтого до бурштинового Білий
Структура Чітко обмежена ядерна і заболонна деревина рівномірні кільця однорідна деревина
Щільність Висока, але волокна мають сплутані вигнуті, вузлуваті ділянки Середня, але волокна довгі рівномірні
Смолистість СередняНизька
Синява Не допускається Залежить від сорту - Вищий - не допускається, Перший дозволяється в незначній кількості - легко консервується..
СучкиВеликі з потовщенням біля основи Дрібні, що не порушують структуру волокон
Стійкість до псування й гниття потребує обробки антисептикомВимагає обробки антисептиком
Міцність Середня Середня (трохи поступаються сосні)
Обробка Легко обробляється й шліфується Легко обробляється та шліфується
ЗастосуванняБудівництво будинків, конструкцій опор, стійок, стовпів, балок, Каркаси, брусів та ін.Зведення будинків, конструкцій опор, стійок, стовпів, балок, каркасів, брусів. Через чудовий зовнішній вигляд застосовується в дерев'яній обробці приміщень та деяких муз. інструментах.

* Маючи своє виробництво, ми заготовляємо деревину самостійно і даємо гарантії якості зруба.

Підбираємо місце для лазні на ділянці

Зручне місце для лазні - це запорука затишку. Розміщувати баню бажано подалі від проїздної частини, щоб гуркіт та пил від руху транспорту не досягали зони відпочинку. Якщо дистанція від сусідської ділянки невелика, тоді для того щоб сховатися від цікавих очей та вух можна використовувати непрозорий легкий паркан і живопліт, який, до того ж, локалізує додатковий рівень шумопоглинання.

Буває так, що ділянка виходить прямо до річки або озера. Що ж - вам пощастило - це ідеальне місце, де ви маєте і незабутній вигляд і все необхідне для прийняття контрастного занурення. Тільки в такому випадку варто врахувати весняний рівень талих та ґрунтових вод, щоб вашу споруду не затопило при таненні снігу або паводку.

Однак не варто впадати у відчай, навіть якщо ваша скромна ділянка невелика, з усіх боків оточена сусідами й дорогами, і не виходить до водоймища. Витративши трохи часу на вивчення прийомів ландшафтного проектування - ви зауважите, що вдало вибране місце для простого й невибагливого зрубу лазні, створить додатковий доречний бар'єр для облаштування внутрішнього двору, де можна організувати невеликий фонтан або літній басейн, а зелена огорожа заплете залишки відкритого простору.

Наші фахівці мають величезний досвід у будівництві, як найменших бань із зрубу, на декілька осіб, а також банних комплексів у кілька поверхів.


Замовити будівництво лазні в зруб під ключ прямо зараз за тел.: +380 (44) 379 34 2
5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^