Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Дерев'яні спортивні споруди

У сучасному світі неможливо уявити життя людини без спорту. Природні фізичні навантаження, які людина відчувала у минулі часи, з розвитком цивілізації були замінені механізмами. І модний термін «гіподинамія» стає все більш актуальним в сучасному суспільстві. Спортивні споруди, які були побудовані 20-30 років тому, давно не відповідають вимогам сучасної людини. Тому будівництво спортивних комплексів стає нагальною потребою суспільства.

Наша компанія пропонує швидкий, надійний, довговічний і екологічно чистий спосіб будівництва даних споруд. Це - дерев'яні конструкції з використанням великопрольотних (до 24м) балок перекриття і гнутих клеєних конструкцій.

Існує кілька видів конструкцій, де застосовується клеєна і гнуто-клеєна деревина: ферми, арки, рами за допомогою яких можна накрити басейни, льодові арени, аквапарки, тенісні корти, спорт. комплекси та інші види спортивних споруд. При цьому потрібно враховувати й економічну складову при використанні дерев'яних конструкцій в будівництві об'ектов6 знижує вартість на 10-30%, а на подальшу експлуатацію витрати знижуються на 20-50% порівняно з металевими та залізобетонними конструкціями.

Готові елементи конструкцій, які виготовляються на виробництві, в поєднанні з розвиненою технологією з'єднання елементів, дає можливість в короткі терміни здати будівлю в експлуатацію. Застосування гнуто-клеєних балок і конструкцій дозволяє створювати споруди будь-яких розмірів і форм, рішення оригінальних архітектурно-дизайнерських ідей і не вимагає додаткової обробки. До того ж у таких приміщеннях практично немає штучних оздоблювальних матеріалів, і дихається в них легко.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^