Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

У розділі проектів купольних будинків з'явилося аж три нових проекти відразу.

.

Три нових проекти купольних будинків

З радістю повідомляємо про поповнення розділу проектів купольних будинків трьома проектами різної площі та призначення. Серед них один проект купольного кафе й два будиночки площею 66 і 84м2. Далі докладно про кожен з них ...

Проект купольного кафе

Наша компанія вже давно пропонує купольну архітектуру для реалізації будівель різного призначення і нам вже є що показати в готовому вигляді. Першими були, звичайно ж, житлові будинки (об'єкти 2, 38, 115,) також є будиночок для йоги й фізичних вправ (об'єкт 129),і купольний офіс з очеретяною покрівлею (об'єкт 110).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

На пульсі проектів купольних будинків

.

На пульсі проектів купольних будинків ...

Два проекти купольного будинкуКомпанія Сучасні дерев'яні будинки розпочала розробку типових проектів невеликих купольних будинків площею 64м2 і 88м2. Проекти підійдуть для забудови туристичних баз, готельних комплексів, дачних будинків і недорогого, але затишного житла де є все, найнеобхідніше.

Проекти передбачають один повноцінний і один напівповерх з зоною відпочинку.

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Який вид покрівлі підходить для купольних будинків?

.

Гнуте скління купольного фасаду

Поверхня купольного будинку є одночасно і його стіною і покрівлею. Не всі види покрівлі можуть застосовуватися на сферичній поверхні , через те що в неї немає площини. Для його покриття підходять як м'які види покрівлі: бітумна черепиця, очеретяна покрівля, мідна, так і жорсткі, такі як луската керамічна черепиця. Однак лускою може критися не тільки вона. Наприклад один з недавно побудованих, нашою компанією, купольних будинків був покритий фальцевою лускатою покрівлею ...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Дома-башні - архітектурний тренд, що набирає світову популярність

.

Подібно сезонам моди в одязі, де коротке, міняється з довгим та вузьке із широким, в архітектурі іноді простежуються подібні течії. Наприклад, мода на одно та багатоповерхові будинкі у приватному житловому будівництві. Хто любить розміщувати функціональні зони та житлові приміщення на одному рівні, хтось, у кілька, хтось схильний створювати декілька багатофункціональних приміщеннь, хтось розділяє кожному приміщенню своє призначення, й їх виходить багато невеличких.

Не встигли зникнути зі стрічок соцмереж різноманітні варіації лофт-дизайну, А-подібних будиночків, будинків і офісів з морських контейнерів, як в публікаціях почали з'являтися вежоподібні будови й будинки на пальових і колонних конструкціях, що зібрали одраз безліч лайків.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Реставрація зрубу - міняємо стиль і оформлення екстер'єру

.

відреставрований дерев'яний будинок

Нещодавно компанія «Сучасні дерев'яні будинки» закінчила реставрацію фасаду двоповерхового житлового зрубу з оциліндрованих колод. Ділимося нашими фото й враженнями про виконану роботу ...

Рано чи пізно фасад будь-якої будівлі, чи то з дерева, цегли, або й навіть каменю - потребує ремонту й оновлення. Зовнішній вигляд оздоблення вицвітає й вигорає на сонці, на поверхні стін можуть з'явитися тріщини, оштукатурені стіни коли-небудь обсипаються, віконні та дверні прорізи деформуються, й з цим, періодично треба щось робити, щоб будівля поступово не зруйнувалась.

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^