Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Завершено скління а-подібного дерев'яного будиночка

.

А-подібний будиночок - етап скління

Скління й монтаж вікон та дверей - це той момент коли споруда нарешті стає будинком. Звичайно ж, це ще не житловий будинок, він потребує благоустрою, але з цього моменту процес будівництва можна вважати практично завершеним.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Завершено будівництво дерев'яної частини будиночка А-подібної форми

.

будівництво дерев'яного трикутного будиночкаПоспішаємо повідомити що будівництво дачного трикутного будиночка, про початок якого ми повідомляли в червні, вже наближається до завершення. Дерев'яна частина включає несучі конструкції, перекриття та перегородки, а також дерев'яне внутрішнє оздоблення й монтаж покрівлі. Всі ці роботи практично завершені. Весь процес зайняв не більше двох місяців, включно з фінішним фарбуванням внутрішніх стін, вагонки, й конструкцій. В даний момент очікується монтаж вікон та підлоги.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Готельний комплекс з оциліндрованих колод 5 років по тому

.

Готельний комплекс в с. ПірновеОциліндровану колоду дехто вважає не найкращим матеріалом для будівництва стін дерев'яного будинку. В інтернеті часто обговорюють його недоліки й методи боротьби з ними. Як приклад, наводять що товщина стіни в половину менше діаметра колоди, щільність між вінців під час усушки, може порушуватися, з часом з'являються тріщини, іноді навіть великі, ще й усадка в деяких випадках може бути серйозна, також будинок вимагає регулярного догляду й обробки треба робити від сонця, від вологи, від шкідників і багато іншого, що не ввійде в обсяг однієї статті, адже тема дуже велика.

Але саме у оциліндрованої колоди є три найбільших переваги, які часто з лихвою компенсують багато його недоліків ...

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (1 Vote)

Зростає попит на одноповерхові дерев'яні будинки!

.

Проект дерев'яного будинку в скандинавському стилі

У розділі проектів площею до 200м2 з'явився ще один проект дерев'яного будинку. Цього разу, це одноповерховий будинок з клеєного бруса, корисною площею 142м2. Проект дерев'яного будинку 142 цікавий тим, що житлові кімнати не мають між собою загальних перегородок, їх відділяють одну від одної санвузли або простір коридорів. До речі санвузлів в будинку два. Один окремий, для спальні господарів, і один загальний, наприклад, для дітей. У цьому будинку у кожного є своя кімната, а простір санвузлів і коридорів відмінно звукоізолює кожну кімнату таким чином, що метушня, гучне заняття або гра, в одній кімнаті, не повинні відволікати або заважати відпочинку інших мешканців.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

Розпочато будівництво А-подібного дерев'яного будиночка за проектом 88-А

.

А-подібний будинок - конструкціїНагадаємо, що в квітні поточного року в нашу компанію надійшов запит на проектування й прорахунок дерев'яного будиночка площею до 100м2. За бажаний дизайн і стиль було вказано схожий ескіз А-подібної форми. З побажань було висловлено наявність тераси, балкона й скління по фронтону будинку. Нарешті надійшли перші фото з будмайданчика ...

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

2004-2020. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^
Деревянные дома Делаем Под Ключ Лучшая Цена — ❶