Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Почалося будівництво купольного будинку за новим проектом 150-2

.

проект та початок будівництва купольного будинку

Схоже, що базова конструкція купольного будинку на 150м2 з діаметром фундаменту 10м і висотою близько 7м виявилася дуже вдалою і стала типовою основою для проектів куполів різного призначення та оснащення. Сьогодні ми починаємо будівництво вже третього купольного будинку зі схожими параметрами.

Закінчується покриття нового купольного будинку очеретяною покрівлею

.

верхівка очеретяної покрівлі купольного будинку

Компанія Сучасні Дерев'яні Будинки нещодавно розпочала будівництво нового купольного будинку орієнтовною площею 150м2. Це вже другий проект з покрівлею з очерету, першим був офіс компанії виробника лакофарбової продукції Bionic-House.

Новий проект купольного будинку 240м2 – типовий, та не зовсім…

.

Проект купольного будинку 240м2

Будинок на рельєфі красиво та дорого

У проектах купольних будинків знову з'явилася новинка. Цього разу це проект купольного будинку із цоколем на рельєфній ділянці. Рельєфні земельні ділянки не дуже велика рідкість в Україні. Росташовані вони зазвичай у красивому природному ландшафті, й побудувати там будинок – мрія багатьох людей. Проте варто зазначити, що будівництво на рельєфі має додаткові витрати, або на палі та опорні колони під фундамент, або на цокольний поверх, або на планування ґрунту та підпорочні стіни проти зсувів, якщо ділянка під будинок заглиблюється у схил. Технічно нічого складного тут немає, але реальний обсяг робіт може бути дуже суттєвим, і потрібно бути до цього готовим.

У нашому каталозі проектів з'явився новий фахверковий будинок площею до 245м2

.

Оновлений проект фахверкового будинку

Новий ескізний проект дерев'яного будинку в фахверковому стилі. Його каркас виконнаний з клеєного бруса різних перерізів, наповнення стін: ОСБ, утеплювач 200 мм, вітро-паро-гідробар'єрні мембрани, система риштування, оздоблення імітацією бруса з середини та зовні.

Ескізи та плани можна дивитися тут

Утеплюємо зруб - ущільнення, герметизація, реставрація

.

Зруб після реставрації

Сьогодні з'явився гарний привід торкнутися теми, про яку дехто не люблять говорити перед будівництвом дерев'яних зрубів, але вона дуже актуальна для їх господарів через два й більше років, коли стає необхідним проведення конопатки, ущільнення, герметизації, або, так званої, реставрації дерев'яних будинків. Наша компанія недавно закінчила подібне замовлення й тут ми поговоримо про те, на що, в першу чергу, звертали увагу під час проведення робіт по ущільненню та герметизації, які складності та цікаві нюанси під час проведення робіт зустрічаються, та які проблеми були усунуті ...

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^