Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Спеціальна пропозиція, дерев'яний будинок для проживання тимчасово переміщених громадян!

Габарити 6х7м
(42м2)
Габарити 5х6м
(30м2)

Габарити 3х4м
(12м2)


Пропонуємо зі знижкою невеликий дерев'яний дачний будиночок!

Продається комплект бруса з монтажем в Україні
«Заміський будиночок 58м2»

За вигідною ціною: 528 000 грн.

ПараметриКомплект
  • Габарити: 4,3х6м,
  • Площа будинка: 58м2,
  • Перетин бруса: 160х180,
  1. ескізний проект,
  2. проект КД (для будування),
  3. комплект бруса з зарізкою,
  4. крокви, балки

Сучасні дерев’яні будинки

До вашої уваги різноманітність стилів і технологій у повній мірі!

Об'єкт 18 з клеєного бруса

Сучасний дизайн котеджу з клеєного брусу на багаторівневому схилі лісового ландшафту. Проект, який став бестселером ...

Дивитись фото звіт

Об'єкт 70 Чайний будиночок

Чайний будиночок у фінському стилі з терасою. Енергозберігаюче скло забезпечує водночас тепло та оглядовий майданчик красивого ландшафту.

Дивитись фото звіт

Об'єкт 2 Купольний будинок

Купольний сферичний будинок з унікальним дизайном, побудований на основі каркасу з гнутоклеєних дерев'яних балок.

Дивитись фото звіт

Об'єкт 25 комбінація сучасних стилів

Унікальний дерев'яний котедж з клеєного брусу. Видимі «відкриті» балки та геометрія даху надали йому екстравагантний зовнішній вигляд.

Дивитись фото звіт

Бажаєте екологічно чисте житло і хочете жити в оточенні природи? Тоді Вам потрібен приміський дерев'яний будинок!

Чи знаєте ви, що: тільки дерев'яний будинок зберігає збалансований мікроклімат увесь рік, а завдяки клітинній структурі в деревині відбувається природний повітрообмін, і в приміщенні завжди присутнє свіже повітря.

Презентація об'єктів компанії Сучасні дерев'яні будинки

Вже понад 10-ть років компанія ТОВ «Сучасні дерев'яні будинки» з командою висококласних фахівців забезпечує повний комплекс послуг дерев'яного домобудівництва. До уваги наших клієнтів будь-які архітектурні форми: котедж, лазня, ресторан, кінні манежі, розважальні та спортивні споруди, дерев'яні мости з гнутих конструкцій та багато іншого.


 

Довіряйте тільки професіоналам

До Ваших послуг наш багаторічний досвід і 6 технологій будівництва з дерева та їх комбінації:

Будинок з бруса
Клеєний брус
Купол
Круглий будинок
будинок з колоди
Оциліндрована колода
Фахверк
Технологія фахверк
та HUF HAUS стиль
Каркас
Каркасно-щитова
технологія
Зруб
Дикий зруб
Рублений вручну

 

Якість

profi-team По всій території України компанія «Сучасні дерев'яні будинки» виконує будівництво дерев'яних будинків "під ключ", а країнам ближнього й далекого зарубіжжя ми пропонуємо готові комплекти бруса для збирання на будмайданчику клієнта. Ми виробляємо продукцію високої якості, а наш багаторічний досвід і портфоліо красномовніші за слова.

Завдяки колективу висококваліфікованих співробітників та комплексному і раціональному підходу до втілення складних проектів, застосуванню новітніх технологій і багаторічному досвіду роботи в україні та на міжнародному ринку, ми здобули репутацію чесного і надійного партнера.

 

Використання новацій і сучасних технологій

Наш офіс
Ласкаво просимо
до нас в офіс

Новітнім для України є використання великопрогонових дерев'яних несучих конструкцій і гнутоклеєних балок (гнуті арочні клеєні балки) різного перетину! Максимальна довжина таких балок становить 24 метри. Виробництво компанії СДБ, оснащене обладнанням провідних європейських виробників, єдине в Україні в цій галузі.

Дерев'яний будинок у своєму традиційному вигляді і зараз викликає зацікавлення та має неабиякий попит. Він уособлює собою ауру тепла й спокою. А сучасні будинки з дерева успішно поєднують в собі магію віковічності з благами цивілізації.

 


Проекти дерев'яних будинків

Сучасні технології будівництва розширили можливості просторового планування житлової, робочої, торгово-розважальної, спортивної та інших сфер проектування. На нашому сайті ми пропонуємо готові проекти дерев'яних будинків

Проекти сферичних будинків сьогодні в тренді

Круглі купольні будинки - тренд 21-го століття

Проект круглого будинка ø15м

Проект купольного будинку з унікальною двоповерховою терасою та просторим сегментним, ломаним склінням.

Ескізи й плани

Проект круглого будинка ø15м

Проект круглого будинка-напівсфери з оригінальним рішенням, що поєднує відкриту терасу і С-подібний ганок під склом.

Ескізи й плани

Сферичні купольні будинки дивовижні і незвичайні. Але головна їх перевага в енергозбереженні та круглому плануванні, де кругла форма змінює звичне відчуття внутрішнього простору

 

Класичні проекти будинків якими цікавляться наші відвідувачі

Проект дерев'яного будинку 197м2

Проект двоповерхового будинку фінського типу. Відмінна риса - наявність парної і велика кількість просторих терас!

Эскізи й плани

Проект будинка з брусу 140м2

Проект дерев'яного будинка площею 140м2. Виконано в сучасному стилі, по німецьки строгому й стриманому.

Эскізи й плани

Сучасний проект дерев'яного будинку 210м2

Проект заміського котеджу з клеєного бруса в класичному 2 поверховому виконанні. Великі вікна збільшують освітлений простір що додає комфорту.

Эскізи й плани

Проект фахверкового будинка 400м2

Дерев'яний котедж преміум класу. Має сучасний дизайн фахверкового типу, просторий балкон під звісами покрівлі, криту засклену терасу і навіс для автомобілів.

Эскізи й плани

У статті "Проектування дерев'яних будинків" ми розповідаємо про особливість, властиву тільки даному виду будівництва, і про те, як оптимізувати ціну за м2 площі за допомогою вдалого розумного поєднання довжини уніфікованих стінових деталей.

Компанія СДБ пропонує готові проекти дерев'яних будинків і весь комплекс дерев'яного домобудівництва від початку, проектування і виробництва, до будівництва "під ключ" і благоустрою!


Свіжі 3d Відео огляди

Проект невеликого брусового будинку 90

Проект каркасного будинку 140

Проект дерев'яного будинку 140m2

Проект дерев'яного брусового будинку 155

Проект дерев'яної бані 160


Будівництво дерев'яного будинку

- це відповідальний і свідомий крок у житті кожної родини. Щоб уникнути помилок, будівництво повинно відповідати чітким вимогам будівельних норм і правил, а виробнича продукція - встановленим стандартам. Комплекс послуг нашої компанії, де всі роботи поєднано у один відпрацьований процес, збереже клієнту час і позбавить побоювань за якість будматеріалів і кваліфікацію робітничих бригад. Краще, коли будівництво веде солідна компанія, де працюють досвідчені майстри.

 

many-questionВарто зауважити, що користуючись послугами вільних будівельних бригад, замовник не завжди повною мірою уявляє обсяг завдань, які йому доведеться вирішувати. Навіть, маючи під рукою деревообробне виробництво і робітників, готових скласти будинок, доведеться ще до початку робіт професійно оцінити ескізний проект на наявність проблем, які можуть згодом ускладнити будівництво дерев'яного фасаду. Неузгодженість дій окремих робітничих бригад, несвоєчасна доставка матеріалів, контроль якості і пошук великого переліку комплектуючих здатні істотно розтягнути терміни і вимотати недосвідчену в будівництві людину.

 

turn-keyБудівництво дерев'яних будинків "під ключ" є фундаментальною основою взаємовідносин між нашою компанією та замовниками. Висока якість будівництва, «правильні» екологічно чисті матеріали, сучасні технології будівництва, гармонія архітектурних форм і навколишнього середовища, комплексний підхід і повна відповідальність за результат на всіх етапах будівництва - це головні принципи діяльності нашої компанії.

Про ціни на дерев'яні будинки

Тут є «Онлайн калькулятор», за допомогою якого можна орієнтовно порахувати вартість дерев'яного будинку, враховуючи 6-ть популярних технологій будівництва та включення, або відмову від різних етапів робіт. Також для отримання орієнтовних актуальних цін і вмісту комплектів, перейдіть до розділу «Прайс».

Звертаємо Вашу увагу, що точніша вартість будівництва визначається після прорахунку хоча б ескізного проекту в нашому кошторисному відділі. Зателефонуйте прямо зараз, і наші менеджери дадуть відповідь на Ваші питання….

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^