Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Покрівлі з очерету

Очерет, як покриття для покрівлі використовувався протягом не одного століття. Гнучкість стеблинок цієї рослини дає безліч можливостей для дизайну і форми покрівлі.

Така покрівля виділяється натуральністю і розкутістю стилю, що дає нам право віднести її до унікального покриття.

Безперервно зростає популярність очеретяних покриттів, за рахунок архітектурним можливостям, дуже високим технічним характеристикам, і сучасної, надійної укладці.

Очеретяна покрівля монтується на підготовлену кроквяну систему з латами (може бути суцільним настилом і не суцільним) яка повинна витримувати вагу покрівельного покриття не менше 40 кг/м2. Очерет укладається снопами (пучками) і перетягується сталевим нержавіючим дротом. Укладання обов'язково проводять монтажники -професіонали за допомогою спеціальних інструментів. Як правило покрівля порядку 200м2 вкладається 2-3 тижні. І при правильному монтажі прослужить Вам більше 80 років.

Сировина для покрівель проходить спеціальну обробку, збирається в певний час. Товщина покрівлі становить 30см. За допомогою дроту та спеціальних сталевих кріпленнях, пучки очерету кріпляться до кроквяної системи. При монтажі покрівлі обов'язково потрібно дотримуватися правильного кута нахилу, як правило він не повинен бути менше 30 градусів.

Коник таких покрівель може бути виконаний з різних матеріалів, у залежності від архітектурно-дизайнерського рішення. Найчастіше використовується верес, метал, кераміка ... Покрівля не боїться гризунів, так як, їх залучають щілини, де вони прокладають нори. Він настільки щільно вкладається, що навіть не має цікавості для щурів і мишей. Очерет занадто важкий та дуже міцно закріплений, таким чином не створює інтересу для птахів, оскільки практично не реально витягнути окремі стебельця.

Очеретяна покрівля дуже стійка до поганих погодних умов. Вона не боїться дощу, снігу, морозу, вітру, спеки. Добре переносить перепади температури. Має високу вологостійкість, не гниє, не промокає. При дотриманні правильного кута нахилу і професійного монтажу, вода і сніг скочуються вниз, навіть при сильному дощі покрівля з очерету не промокне більш ніж на 5-6см. Вітер не зашкодить правильно покладеної покрівлі, і вона збереже на довгий час свій дизайнерський вигляд, при цьому залишиться цілою і неушкодженою.

Фото покрівлі з очерету

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^