Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Покрівлі з міді

Мідна покрівля - це покрівельне покриття високого класу. У будівництві дахів, покрівельна мідь, застосовується з давніх часів. Деякий час вона була призабута, але на сьогоднішній день переживає 2-е народження. Мідна покрівля привертає до себе увагу багатою красою і своєю пишністю.

Покрівельна мідь зменшує ризик зараження бактеріями стійкими до антибіотиків. Тому, мідь не тільки красивий і висококласний покрівельний матеріал, але й чудовий бар'єр для бактерій шкідливих для здоров'я вашої сім'ї. Доведено, науковими дослідженнями, що мідь бореться з різними інфекціями і хворобами, вона стабілізує нервову, імунну і репродуктивну системи організму людини. Так само покращує роботу серця і печінки. Під таким дахом, діти хворіють значно рідше.

Мідна покрівля в процесі експлуатації має властивості змінювати колір: золотистий в початковому етапі, невелику матовість крівля набуває після монтажу, після декількох років, покрівля має красивий світло-коричневий відтінок, і років через 10-12 покривається окалиною, здобуваючи темно-зелено-коричневого відтінку . Така покрівля несе багато переваг: пластичність і простота при монтажі, екологічність, довговічність і міцність, корозійна стійкість.

Дотримання всіх правил при монтажі мідної покрівлі, дає можливість зберегти всі її переваги. Наприклад, для того що б зберегти антикорозійнійність, головною умовою при монтажі є уникнення прямого контакту з залізом або алюмінієм, які призводять до корозії метала. Для уникнення накопичення атмосферної або статистичної електрики, необхідно встановлювати громовідвід.

Покрівельна мідь, є пластичним матеріалом, який можна використовувати для дахів складних архітектурних форм. Вона стійка до кислот, сухим газам, водам, за рахунок тонкого шару патини (окалина), яка покриває мідь, захищаючи її при цьому від псування і корозії. Такий дах ніколи не ржавіє, температура її плавлення - 1080 градусів С.

При виготовленні мідної покрівлі, використовують листову мідь. Технологія та особливість такого покриття, дає можливість перекривати покрівлі з невеликим ухилом. Цей матеріал дуже пластичний, легкий в ремонті, пожежо-безпечний. Мідні панелі легко демонтуються і замінюються на нові. При цьому використання з'єднання дозволяє зберігати герметичність покрівельної конструкції.

Мідь теплопровідна, що дозволяє в зимовий період часу підігрівати покрівлю, для уникнення утворення криги і бурульок.

Довговічна, красива, мідь - єдиний матеріал для покрівлі, який покращується з віком, це оптимальне рішення ціни і якості, і це ще один її плюс.

Фото покрівлі з міді

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^