Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Зелені покрівлі

Одне з чудес світу - знамениті "висячі сади Семіраміди» були, по суті, перші зелені покрівлі. Жителі північної Європи і Росії з давніх часів утеплювали будинки,    обкладаючи їх дерном та мохом. У Західній Європі, зважаючи щільної забудови та відсутності зелених насаджень, споруджували даху-тераси на міських будівлях і озеленювали їх. Як бачимо, зелені покрівлі - це давня архітектурна традиція, яка отримала своє продовження і розвиток і в сучасному світі.

У міському та приватному будівництві концепція створення зеленої покрівлі, яку можна використовувати для відпочинку з розміщенням декоративного озеленення, дуже приваблює архітекторів і замовників.

 Використання вільних площ дахів будівель під влаштування місць для відпочинку, дозволило заповнити дефіцит зелених зон в мегаполісах. На дахах можна створювати цілі сади з водоймищами, фонтанами, газонами і клумбами, а так само влаштовувати майданчики для гольфу. Сучасні технології та матеріали, дозволять створити надійне захисне покриття, системи поливу та водовідведення, освітлення та ін.

Потрібно відзначити, що створення зеленої покрівлі не тільки красиво, але ще і практично, оскільки вона має більш тривалий термін служби, ніж бітумна або полімерна. Гідроізоляція в цьому випадку захищена від впливу сонячних променів і перепаду температур, що уповільнює процес її руйнування. Крім того, зелена покрівля зволожує повітря і створює прохолоду; поглинає пил; покращує теплоізоляцію і звукоізоляцію покрівлі; виключає можливість швидкого розповсюдження вогню.

Фото зелені покрівлі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^