Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будинки з морських контейнерів за 15000 у.о. - кому це підійде?

Будинки з морських контейнерів за 15000 у.о. - кому це підійде? будинок з морського контейнера - приклад!

- Тема недорогого житла ніколи не буде обділена увагою громадськості.
- Тема модного недорогого житла буде об'єктом бажання, палких дискусій та ажіотажу довгий час.
- Тема «як побудувати модне недороге житло своїми руками й заощадити БАГА-А-А-ТО ГРОШЕЙ» підірве інтернет, масою фото й відео клонів, копій, способів здешевлення до кустарщини або поліпшення, до зразків «преміальних» проектів на межі рентабельності, luxury, ексклюзивних концепцій. Саме такою темою сьогодні є «Будинки з морських контейнерів». Давайте поміркуємо над практичною реалізацією модного віяння й розглянемо моменти що вислизають з поля зору під час першого знайомства з ідеєю обжити морський контейнер.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Які види камінів і печей можна безпечно використовувати в дерев'яному будинку?

Каміни в дерев'яних будинках

За та проти...

Про влаштування камінів і використання джерел відкритого вогню в дерев'яних будинках багато сперечаються. Підґрунтям для вагань часто стає острах перед можливістю пожежі. Сьогодні є привід поговорити на цю тему й запропонувати кілька надійних способів зробити цей бажаний пристрій для проведення часу біля вогнища в дерев'яному будинку - безпечним ...

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Купольний будинок, яйцеподібний або сферичний, пошук гармонії між функціональністю та архітектурною формою.

купольний яйцеподібний будинок

Коли ми розповідаємо про купольні будинки, то образне мислення часто малює в уяві напівсферу як їх типову форму. У багатьох випадках поняття купол і напівсфера тотожні. Однак на насправді, з різних причин, форми купольних будинків бувають дуже різні, й наша недавня робота тому яскравий, досить незвичайний приклад ...

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Зруб лазні з басейном через 5 років - особливості зрубів з бассейнами

дерев'яна лазня - зрубТим, хто цікавиться темою дерев'яного домобудівництва, завжди хотілося б дізнатися, як веде себе дерев'яна споруда через декілька років після закінчення будівництва. Дійсно, не завжди є можливість задовольнити таку цікавість, адже приватні будинки, дерев'яні лазні і котеджі - це приватний простір сімейного затишку, прихований від сторонніх очей і порушувати його межі не етично. На щастя наша компанія має багаторічний досвід і сотні задоволених клієнтів, серед яких не тільки приватні будинки, а й об'єкти бізнесу, куди ми іноді, як виняток, можемо, не зовсім скромно, напроситися в гості, і сьогодні якраз такий випадок.

4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)

Готуй фундамент влітку, а проект дерев'яного будинку взимку!

Холодна пора року незаважає складанню дерев'яних будинків будь-якої технології будівництва за умови, що є готовий фундамент. Тому фундамент заливають або до настання холодів, або після того як земля прогріється навесні. Однак планувати ці роботи потрібно заздалегідь, маючи креслення й розрахунки. Успіх будь-якого будівництва й довговічність будівлі залежить від вірних розрахунків та міцної основи, тож зимовий період - це вдалий час продумати всі деталі і замовити проект дерев'яного будинку!

Які розділи повинен мати проект дерев'яного будинку?

В архітектурному проектуванні є багато розділів які можуть знадобитися на різних стадіях будівництва...

3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 (1 Vote)

2004-2020. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^
Деревянные дома Делаем Под Ключ Лучшая Цена — ❶