Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Дерев'яний купольний будинок - отримуємо відповіді, знімаємо побоювання

Типові купольні будинки

Дехто звик висловлювати побоювання що купольні будинки - це дивна, не звична архітектура, що мовляв, жити в ньому довго ніхто не пробував ... Часто порушуються питання:

  • У кого спитати чи це практично, чи дорого його утримувати?
  • Чи достатньо будинок утеплений, міцний, довговічний, як часто потребує він обслуговування?
  • Хто займається їх гарантійним та післягарантійним обслуговуванням?
  • Чи не залишиться господар купольного будинку після його збудування сам на сам з дивними незнайомими нікому проблемами, які буде складно вирішити?

Сьогодні ми спробуємо розвіяти побоювання відповідаючи на подібні запитання, а прикладом буде типовий дерев'яний купол, за проектом з якого наша компанія вже побудувала кілька будинків.

Чи потрібен вам «живий» будинок?

демотиватор - та що ви знаєте про живі будинки ...

Фраза: «...дерев'яний будинок - це живий організм...», в тому розумінні в якому її вживають сьогодні в рекламі, інтернеті й друкованих виданнях, часом гідна доброго іронічного мема! Господарі дерев'яних будинків жартують: - «О, так! .. Догляду він вимагає точно, як живий! І «захворіти» може цвіллю або гниллю, і «заразитися» шкідниками ... :) Але потрібно пожити в дерев'яному будинку хоча б років 10, щоб зрозуміти справжній сенс цього вислову ... »Що ж це насправді означає, що будинок «живий» і добре це чи погано?

Будинки з морських контейнерів за 15000 у.о. - кому це підійде?

Будинки з морських контейнерів за 15000 у.о. - кому це підійде? будинок з морського контейнера - приклад!

- Тема недорогого житла ніколи не буде обділена увагою громадськості.
- Тема модного недорогого житла буде об'єктом бажання, палких дискусій та ажіотажу довгий час.
- Тема «як побудувати модне недороге житло своїми руками й заощадити БАГА-А-А-ТО ГРОШЕЙ» підірве інтернет, масою фото й відео клонів, копій, способів здешевлення до кустарщини або поліпшення, до зразків «преміальних» проектів на межі рентабельності, luxury, ексклюзивних концепцій. Саме такою темою сьогодні є «Будинки з морських контейнерів». Давайте поміркуємо над практичною реалізацією модного віяння й розглянемо моменти що вислизають з поля зору під час першого знайомства з ідеєю обжити морський контейнер.

Які види камінів і печей можна безпечно використовувати в дерев'яному будинку?

Каміни в дерев'яних будинках

За та проти...

Про влаштування камінів і використання джерел відкритого вогню в дерев'яних будинках багато сперечаються. Підґрунтям для вагань часто стає острах перед можливістю пожежі. Сьогодні є привід поговорити на цю тему й запропонувати кілька надійних способів зробити цей бажаний пристрій для проведення часу біля вогнища в дерев'яному будинку - безпечним ...

Купольний будинок, яйцеподібний або сферичний, пошук гармонії між функціональністю та архітектурною формою.

купольний яйцеподібний будинок

Коли ми розповідаємо про купольні будинки, то образне мислення часто малює в уяві напівсферу як їх типову форму. У багатьох випадках поняття купол і напівсфера тотожні. Однак на насправді, з різних причин, форми купольних будинків бувають дуже різні, й наша недавня робота тому яскравий, досить незвичайний приклад ...

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^