Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Гнутоклеєні конструкції, гнуті балки

Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" пропонує виробництво гнуто-клеєних дерев'яних балок, а також виробів завдовжки до 24 метрів з максимальним перетином 220 мм х 2500мм. Гнуто-клеєні вироби і балки - це високотехнологічний і легкий в експлуатації матеріал. Він може з успіхом використовуватися при будівництві житлових будинків, офісів, спортивних споруд, виставкових манежів та ін

Гнуто-клеєні балки знаходять застосування всюди, де потрібно перекрити великі прольоти, вони спрощують проектування великих приміщень і додає індивідуальність будовою. Легкість, надійність і міцність, а так само висока несуча здатність - основні характеристики клеєних дерев'яних конструкцій, які застосовуються в сучасному будівництві. Гнуто-клеєні конструкції стійкі до впливу зовнішнього середовища, не схильні БІОВПЛИВ, легко обробляються. Їх можна використовувати для будівництва мостів, арочних накриттів для басейнів, льодових стадіонів, сховищ і багато іншого.

Застосування гнуто-клеєних балок дозволяє створювати конструкції будь-яких розмірів і форм, що дозволяє перекрити великі прольоти при низьких навантаженнях на фундамент.

Від якості збірки ламелей і їх склейка в дерев'яні конструкції, особливо для несучих елементів, залежить безпека і довговічність всієї будови. Компанія Сучасні дерев'яні будинки гарантує контроль якості на всіх етапах виробництва - якість сировини, точність параметрів, зрощення, склеювання, зовнішній вигляд.

Дотримуючись технологію деревообробки, технологічне устаткування, якісну деревину клею, ми добиваємося високої якості нашої продукції.

Фото гнутоклеєних конструкцій, гнутоклеєних виробів

 

 

 

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^