Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Будинки із клеєного брусу

Дерев'яні будинки, побудовані із клеєного профільованого брусу, мають значні переваги перед іншими технологіями домобудівництва.

Переваги будинків із клеєного брусу:

Клеєний брус має відносно низьку теплопровідність. Наприклад, теплопровідність стіни, при товщині брусу 200 мм, в майже п'ять разів нижче, ніж цегляна стіна 200 мм, і в 13 разів нижче, ніж залізобетонна стіна! Щодо дерев'яних будинків із оциліндрованної колоди, середній діаметр якої 20 см., стіна з клеєного брусу 200 мм має дворазову перевагу за показником теплопровідності, оскільки товщина промерзання в стіні зі зрубу з колоди 20 см діаметром складає всього лише 10 см-пів діаметра колоди! А це вельми суттєва (до 40%) економія на опаленні приміщення по відношенню до зрубів із масиву і майже дворазова ефективність по відношенню до цегельних споруд!

Стіни в будинках із правильного клеєного брусу з правильним профілем дають незначну усадку (від 0,2 до 1% висоти). Це дозволяє здійснювати безперервне будівництво і скоротити до мінімуму терміни будівництва і початок експлуатації об'єкта, значить і вартість будови в цілому.

Значна перевага клеєного брусу перед масивним брусом в тому, що дошка перед склеюванням висушується до 10-12% вологості у спеціальних камерних сушках. Після цього сортується, проходить вибраковування. Весь цей процес запобігає деформації брусу і появи тріщин, (як у свіжоспиленнної масивної деревини), а також забезпечує високу стійкість до гнильних поразок грибком, і високу міцність склеєної деревини.

Термін «клеєний брус»

Термін «клеєний брус» викликає у деяких обивателів неправильну помилкову думку про неекологічність по причині застосування клею. Вся справа в тому, що клею для виробництва ПРАВИЛЬНОГО клеєного брусу правильно сумлінних компаній, повинні використовуватися високоякісні і відповідно недешеві. Вартість якісного клею в структурі собівартості клеєної продукції досягає 15%! Відповідно не може бути вартість 1 м3 клеєного брусу в однієї компанії набагато нижче, ніж середня ціна у 10 інших компаній! Дуже низька ціна - однозначно, повинна насторожувати покупця. Недобросовісні виробники, не маючи багаторічного досвіду, і правильної технології, застосовують дешеву неякісну сировину і матеріали, не витримують технологію виробництва, і, тим самим, дискредитують весь ринок дерев'яного домобудівництва. Хороші, правильні клеї - нейтральні і не токсичні. Гарантія та підтвердження тому - обов'язкова наявність сертифікати якості (Українських та Європейських стандартів якості). Таким чином, покупець повинен вимагати від будівельної компанії надання таких документів. Тому споживач, при виборі компанії-виробника клеєного брусу і будівельно-монтажної компанії, віддає перевагу будівельної компанії з власним виробництвом. Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» має власне виробництво. Контроль якості здійснюється на всіх етапах реалізації проекту (розпилювання лісу, сушіння деревини, вибракування, обробка, стругання, склейка, профілювання, врізка кутових з'єднань, складування, перевезення, монтаж, консервація деревини на будівельному майданчику захисними складами). Це дозволяє гарантувати споживачеві 100%-ий правильний результат по споруді екологічно чистого будинку.

Будинки з бруса: міфи і реальність.

Збірка будинку з клеєного брусу, відбувається набагато швидше інших будинків, так як поставка комплекту стін із заводу на об'єкт здійснюється в зарізанному і підготовленому (пронумерованому) вигляді з високоточними кутовими з'єднаннями під проект. Збірка конструктора стін здійснюється досвідченими фахівцями компанії, що дозволяє досягати високу точність при укладанні брусу і уникати при цьому непотрібних щілин і неточностей. Монтажники в нашій компанії - досвідчені фахівці, які пройшли стажування, в тому числі і в  європейських компаніях. Що є найважливішим чинником побудови якісного будинку.

Ще один міф про те, що дерев'яні будинки з клеєного брусу, не дихають, по причині клейового шару між ламелями брусу. Справа в тому, що значний повітрообмін в будинку з дерев'яними стінами відбувається за рахунок мікропір міжвінцевого ущільнювача (бажано натурального). В якості міжвінцевого ущільнювача ми використовуємо натуральне екологічно чисте льняне полотно, щільністю не менше 600 гр/м2 (Льон трохи дорожче, ніж ненатуральні синтетичні ущільнювачі, які з часом можуть м'ятися і руйнуватися під впливом навколишнього середовища). Більш того, природна вентиляція відбувається і на мікроклітинному рівні вздовж волокон брусу, а не впоперік. Склейка по пласті не перешкода ще й з причини того, що ми використовуємо поліуретановий клей (а на мікрорівні це піна). Тим самим, дерев'яні будинки з клеєного брусу зберігають основну перевагу дерев'яного домобудівництва - природна фільтрація вентиляція повітря на мікрорівні.

Комплектація будинку з клеєного брусу:

 

Сучасні технології будівництва із застосуванням відповідних лессірующіх складів і антісептікосодержащіх просочень в якості обробки деревини, захищають дерев'яні конструкції від агресивного зовнішнього середовища (сонце, вода, комахи). Обробка антипіренами дозволяє досягти вогнестійкості дерев'яних конструкцій.

 

Фото будинків з клеєного бруса

 

 

 

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^