Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Дерев'яні манежі, стайні

В даний час у всьому світі, і в Україні зокрема, розвивається приватне конярство. Число бажаючих утримувати коня для прогулянок верхи або зайнятися кінним спортом зростає. І тут же виникає питання: - а де утримувати коня? Віддати його на постій або будувати свою невелику стайню? Вибір за вами!
Крім приватних аматорів, розвивається і кінний бізнес. Збільшений інтерес до верхової їзди і коням призводить до того, що багато баз відпочинку, пансіонати і санаторії, а так само приватні клуби створюють комплекси по утриманню коней та наданню додаткових послуг-кінних прогулянок на природі, навчання верхової їзди, обслуговування святкових заходів та весіль і просто оренда стаєнь.

Ця тенденція і породила попит на новий продукт на ринку дерев'яного домобудівництва - будівництво стаєнь з використанням довго-прогінних дерев'яних балок перекриттів і кроквяних систем.
Компанія "Сучасні дерев'яні будинки" успішно освоїла напрямок по будівництву стаєнь від аматорських до великих конезаводів. Наше деревообробне підприємство має можливість виробляти клеєні дерев'яні конструкції довжиною до 24 м., а так само гнуто-клеєні конструкції до 24 м. Це дозволяє нам будувати комплекси з великими площами перекриттів, монтувати арочні і купольні конструкції.
Дерев'яні стайні і закриті манежі - це оптимальне рішення для утримання ваших улюбленців.

Фото дерев'яних манежей, стайнь

Проекты дерев'яних манежей, стайнь

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^