Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Дерев'яні мости

Мости - це споруди, найбільш пов'язані з усіма видами діяльності людини. Існує навіть вислів про те, що мости важливіші, ніж будинки і більш святі, ніж церкви, тому що об'єднують і приносять користь в рівній мірі всім.
З давніх часів люди користувалися природними переправами через перешкоди, будь то вода або ущелини, а мостами служили повалені дерева, кам'яні переходи і т.п. Пізніше люди стали навмисно рубати дерева для створення простих примітивних переходів - так з'явилися перші дерев'яні мости.

Дерев'яні мости були дуже поширені в Швейцарії, особливого розквіту будівництво дерев'яних мостів досягло в XVIII в.
У Центральній Європі досі існують і функціонують близько 200 дерев'яних мостів. Багато мостів покривали черепичним дахом і влаштовували навіс для захисту від негоди. Найстаріші мости-це Критий дерев'яний міст через Рейн і каплиць міст в м. Люцерні, які були споруджені ще в XIV столітті.

У сучасному світі використання деревини в будівництві мостів отримало новий розвиток. Застосування нових технологій в деревообробній галузі, таких як клеєна деревина і великопролітні клеєні дерев'яні конструкції, дають можливість застосовувати ефективні конструктивні рішення в будівництві дерев'яних мостів.

Наша компанія, одна з небагатьох в Україні, виробляє великопролітні клеєні дерев'яні конструкції: максимальна довжина 24 м, максимальна висота пресування 2,5 м; ширина конструкції від 90 мм до 220 мм, а так само гнуто-клеєні конструкції з максимальним радіусом 7 м. Це дає нам можливість будувати мости аркових конструкцій, які виконують як практичну, так і декоративну функцію. Такий міст стане прикрасою вашого ділянки.

Фото дерев'яних мостів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^