Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Оциліндрованні колоди

Будівництво зрубів, одна з найдавніших технологій будівництва дерев'яного будинку, яка отримала розповсюдження в країнах СНД, Європи та Америки. Технологія будівництва зрубів користується великою популярністю серед населення, завдяки відносній недорогій вартості будівництва і швидкості зведення. Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» будує зруби із смереки (карпатської ялини) так і з сосни. При будівництві ми використовуємо колоди різних діаметрів 160 мм, 180 мм, 200 мм, 220 мм, 240 мм і довжин 6 м-12 м. Зарізання колод, так званих чаш, відбувається на місці монтажу, так як колоди мають природну вологість і під час транспортування на об'єкт, можуть потерпіти незначну деформацію, що і позначиться на монтажі будинку. При монтажі, колоди між собою кріпляться дубовими нагелями, між ними укладається міжвінцевий утеплювач - натуральний льон. На кутових з’єднаннях колоди кріпляться до фундаменту анкерними спицями.

Наші предки після побудови зрубу давали йому час на усадку 1-2 роки. Сучасні технології та досвід якими володіє компанія «Сучасні дерев'яні будинки» дозволяє вїджати в будинок відразу після будівництва.

Переваги будівництва будинку із брусу:

- Висока швидкість зведення каркаса будівлі.

- Відносна легкість конструкції, що дозволяє значно з економити на фундаменті.

- Висока сеймовитривалість.

- Велика екологічність будови.

- Екологічна чистота. Одне з головних критеріїв-будинок з дерева дихає. Влітку в таких будинках прохолодно, а взимку тепло. Будинок швидко обігрівається (на відміну від будинку побудованого з цегли) і тримає тепло. Що знижує витрати на експлуатацію (обігрів, охолодження)

- Естетичний зовнішній вигляд.

Фото технології оциліндрованих колод

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^