Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Каркасні будинки або каркасно-щитова технологiя

Каркасна або каркасно-щитова технологія в будівництві має значне поширення в усьому світі. Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» пропонує дерев'яні каркасні будинки, із застосуванням в основному дерев'яного сайдинга (імітації бруса - з плоским прямим профілем з фасками, або блок-хауса - дошка з напівкруглим серповидним профілем) в якості основної зовнішньої і внутрішньої обробки. Нерідко застосовуючи, при цьому, і комбіновану облицювання. Наприклад, камінь - дерево (декоративний камінь, фіброцементні плити під цеглу камінь, або цегла), що дає широкі можливості при обробці фасадів будівлі, а також інтер'єрів.

покращене оснащення сендвіч-панелі компанії СДБ

Фото каркасно-щитові технології

Основні переваги застосування каркасної технології:

  • Економічність несучого каркаса будівлі;
  • Висока швидкість зведення конструкцій;
  • Низькі експлуатаційні витрати;
  • Відносна легкість конструкції, невелика вага на фундамент;
  • Можливість перепланування (для рамкових каркасних будинків);
  • Висока сейсмостійкість (за умови правильній технології);
  • Широкий спектр архітектурних рішень під час будівництва й ооздоблення.

Обирайте безпечну каркасну технологію

Тобто У разі будівництва гарного добротного каркасного будинку вкрай важливо обрати професійну компанію, та застосовувати безпечні екологічно матеріали!

Тому що різниця між правильно збудованим домом та «не дуже правильно» може нашкодити основним перевагам каркасного будинку, й додати суттєвого дискомфорту й проблем для майбутніх власників таких приміщень. До того ж вартість допрацювань або виправляння такого будинку буде не наче будівництво споруди «з нуля».

Останнім часом, особливо в «кризовий період» коли замовник очікує від ринку доречної низької цінової пропозиції (а іноді спокушають вкрай небезпечні «дошкові» зі стовпів пропозиції, наприклад: 300 доларів / м2 »під ключ) поширилися випадки й прохання потерпілих про допомогу у виправленні критичної ситуації з недобудовою. Недобросовісні компанії (бригади) не маючи ні ліцензії, ні досвіду, ні кваліфікації, ні належної відповідальності за надання такого виду послуг, користуються очікуваною довірливістю замовника (що почув бажані приємні для вуха ціни за м2). Отримавши не зовсім те що очікувалося - власник - не оцінить бо не отримав той величезний потенціал каркасних будинків і істотні переваги перед мокрими типами будівництва.

Про те, відносна вартість якісного каркасного дерев'яного будинку збудованого в комплектації «під ключ» значно нижче якісно збудованого цегельної або бетонної споруди в стадії готовності «під ключ»!

Замовити зворотній дзвінок або написати листа консультанту з проханням прорахувати проект

Витрати на експлуатацію (обігрів, охолодження) каркасних дерев'яних будинків значно нижче (іноді в рази!), у порівнянні з цегляними або бетонними спорудами!

  • Відсутність багаторічного досвіду у будівельних компаній (багато компаній нехтують основними постулатами зведення таких будинків, прагнучи до здешевлення).
  • Відносно висока звукопроникність у разі ударного шуму (проблема вирішується додатковою звукоізоляцією, що впливає на вартість у цілому)
  • Від застосування в будівництві відносно недорогих будівельних матеріалів, постає питання не екологічності вживаного матеріалу! Тобто гонитва за дешевим продуктом може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям.

Тож вдалого вам вибору!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^