Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Фасади з дерева - гонту

Як змінити екстер'єр будинку, який вже набрид, або зробити зовнішні оздоблювальні роботи в новому будинку, щоб бути оригінальним? Звичайно, зробити обробку фасадів деревом (гонтом) - це дуже простий і доступний спосіб. І для такого твердження є дуже вагомі підстави:

- По-перше, деревина обробляється спеціальними просоченнями і їй не страшні впливу зовнішнього середовища: вологість, сонячні промені, вогонь:

- По-друге, стіни з гонту - екологічно чистий матеріал, який не викликає сумнівів у порівнянні з іншими оздоблювальними штучними матеріалами;

- По-третє, фасади з дерева-гонта універсальні, тому що вони укладаються на будь-яку міцну поверхню: цегляну, шлакоблочних, брусові, оштукатурену, залізобетонну, або підготовлений каркас з латами;

- По-четверте, монтаж дерев'яних гонтових фасадів можна здійснювати цілорічно, незалежно від погодних умов;

Крім цього фасади з дерева проходять обробку антисептиком-містять складами і лазурит, які мають широку кольорову гаму, що дає більші можливості для дизайнерських екстер'єрних рішень стін з дерева. Вогнестійкість дерев'яних фасадів досягається додатковою обробкою дерева антипіренами-вогнестійкими захисними системами. Фасадні види матеріалів можуть бути різні - гонт, імітація бруса, блок-хаус, вагонка. Але неповторність і унікальність вашого будинку додасть дерев'яна черепиця - гонт колотий.

Для дерев'яних гонтових фасадів використовують, як правило, деревину хвойних порід: сосну, смереку (ялина європейська), ялина звичайна, модрину українську (Модрина), модрина сибірська, рідко з осики, вільхи. Колотий гонт - в основному, проводиться з модрини, осики, смереки. Наша компанія використовує тільки колотий гонт (не різаний), в основному із сибірської модрини (рідко з смереки - ялина європейська). Гонт колотий з модрини, володіє дуже великою довговічністю, зносостійкістю і міцністю.

Колотий гонт з модрини сибірської є наймогутнішим досягненням дерев'яного зодчества. Співвідношення Ціна-Екологічність - Якість-Термін служби на 1 м 2 оздоблення гонтом перевершує БУДЬ які сучасні технології обробки фасадів.

Численним доказами довговічності унікального продукту - гонту - є багатовікові культові споруди - церкви, храми, каплички на території України і Росії. Деяким спорудам налічується понад 500 років!

 Обробка зовнішніх і внутрішніх фасадів гонтом додає об'ємність фасаду, захищає стіни від впливу навколишнього середовища, при цьому, не порушуючи природну вентиляцію і повітрообмін фасаду. Гонтові стіни додатково підвищать енерго - ефективність будівлі, так як енергетичні витрати на нагрів дерев'яних стін нижче, ніж на будь-які інші сучасні фасадні системи.

Дерев'яний Гонтовий фасад створить прекрасний мікроклімат в приміщенні і викличе захоплені погляди оточуючих. Все частіше застосовується гонт для декоративної обробки розважальних споруд, ресторанів а також офісних приміщень.

Фото фасади з дерева - гонт

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^