Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Побудувати каркасний дім

Скептичне ставлення до будівництва каркасних житлових будинків поступово зникає з декількох впливових причин та - не в останню чергу - їхнім безперечним перевагам. ХХI століття обумовило зростання вимог щодо декількох значущих чинників. Найважливіша вимога це екологічність, доступна ціна будівництва та економічність у витраті коштів на його опалення, подальше утримання та обслуговування. І з огляду на такий комплекс вимог каркасно-щитові будинки вельми конкурентоспроможні...

То ж, чому будувати каркасний будинок - вигідно? Визначено це ціновою політикою. Ось до прикладу цегляний будинок - вартість 1 м2 буде коштувати від 530-870 $ / м2, а ціна м2 каркасного будинку складе приблизно 350-625 $ / м2 ще й термін будівництва триватиме лише 2-5 місяців.

Вартість будівництва каркасного дому можна розподілити у такому процентному відношенні:

  • Проектна документація – 10%;
  • Влаштування фундамента – 5%;
  • Монтаж стін і перекриттів – 45%;
  • оздоблення стін – 20%;
  • Інженерні розгалуження – 20%.
Примітка: показники зазначені вище можуть змінюватись як у більшу, так і в меншу сторону, залежно від вартості обраних будматеріалів.

Ви вирішили побудувати каркасний будинок, - розглянули технології, цінові пропозиції, переваги та недоліки, - тепер варто обрати компанію, що здійснить будівництво. Це одне з найактуальніших рішень, через наявність на ринку багатьох компаній, які пропонують побудувати каркасний будинок за аж надто невеликі гроші.

Каркасно-щитові будинки виробництва "СДД" гарні як зовні так і зсередини

Особливістю компанії «Сучасні дерев'яні будинки» під час будівництва каркасного будинку є використання у каркасі клеєних та гнуто-клеєних конструкцій, які виконують функції несучого каркасу, а також декоративних видимих екстер'єрних та інтер'єрних конструкції а не лише підсушеного масивного брусу у стінових панелях.

Каркас будинку складається з вертикальних стійок(опорних та проміжних), горизонтальних балок, діагональних розкосів, виготовлених на наших підприємствах. Якщо для каркасу використовується клеєний або гнуто-клеєний брус - розробляється додаток до проекту у вигляді розділу КД, з деталюванням брусу, вузлів та кріплень.

Якість і різноманітні інженерні можливості - два в одному

Деякі компанії пропонують зручні практичні й цікаві рішення, інші чудову якість робіт, ще дехто унікальні можливості - будуйте з нами, у нас є і те й інше!

Компанія «Сучасні дерев'яні будинки» єдина компанія в Україні, яка вперше застосувала у каркасі гнуто-клеєний брус та побудувала споруди незвичайної архітектури - це офіс компанії, який знаходиться вздовж Бориспільської траси , 7-й км, і купольний будинок - шедевр дерев'яного домобудівництва.

Під час будівництва каркасних будинків в Україні, Росії, а також Фінляндії застосовується набагато більше натурального дерева, на відміну від Європи. У нас деревина застосовується практично в усіх конструкціях та обшивах.

Побудувати каркасний будинок можна використовуючи різне заповнення стін і види оздоблень. Стіни каркасного будинку не виконують несучу функцію, тільки огороджувальну, що дозволяє використовувати легкі матеріали для заповнення стін та зменшує навантаження на фундамент. Відповідно під час зведення каркасного будинку використовуються полегшені фундаменти, що істотно впливає на ціну будівництва такого будинку. Можна також зауважити, що каркасний будинок добре тримає тепло в зимовий час, і не розпікається в літку. Якщо порівнювати каркасний будинок з цегляним, то за даними технічних характеристик, каркасний будинок майже в 10 разів єфективніший за показниками тепловтрат та теплопередачі.

Каркасні будинки, що пропонує наша компанія, будуються каркасно-рамковою технологією, тобто всі елементи будинку (каркас та стіни) збираються на будівельному майданчику, що гарантує якість і точність складання. Зовні каркас облицьовується OSB-плитою, між елементами каркасу укладаються паро - гідро бар'єри, утеплювач 200мм в матах, з середини закривається супердифузійною мембраною. Облицювання стін зовні й зсередини може бути виконано в імітації брусу, блок-хаусом, вагонкою, поєднанням каменю та дерева тощо. Можна побудувати каркасний будинок з використанням у каркасі клеєного брусу, що дозволить застосувати в архітектурі великий об'єм скління, а також заповнити стіни клеєним профільованим брусом - це також одна з цікавинок нашої компанії.

Побудувати каркасний дім можна й у вигляді куполу! Каркас із гнуто-клеєних конструкцій, покрівля, утеплення, оздоблення - швидко, оригінально, ергономічно!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

2004-2020. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^
Деревянные дома Делаем Под Ключ Лучшая Цена — ❶