Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Терасні системи

Створення терас, як архітектурний прийом. Сам терасний майданчик (саме так це слово перекладається з франц.) Не вважається житловою площею, але за рахунок неї іноді вдається візуально розширити житловий простір. У стародавній архітектурі сходу їх часто розташовували на дахах будинків, а у палацах, в тому числі й європейських, тут могли влаштовувати важливі прийоми або спостерігати за турнірами або театрально-цирковими виставами, які влаштовувалися у зовнішньому дворищі. Не зважаючи на те, що тераса не є обов'язковим елементом у архітектурі житлових будинків, вона часто зустрічається в плануваннях та пропонованих проектах. Це досить популярне рішення використовують по-різному. Терасу можна використовувати для літніх обідів, барбекю, або просто як ігровий майданчик. Зазвичай вони або прибудовуються до будинку, або стоять окремо , бувають накриті і відкриті, іноді зустрічаються як деталь ландшафтного проектування.

Вплив на терасу природних явищ.

У більшості випадків сучасна тераса це все ж зовнішній майданчик та її організація, проектування і спорудження ведеться з урахуванням впливу природних умов: нагрівання, холод, дощ, сонячні промені, різкий перепад температур, комахи-паразити та ін.

Матеріал для терасових систем.

Логічно, що для пристрою тераси використовують стійкі, до природних та температурних впливів, породи дерева, або композити. Композит - це продукт отриманий у результаті додавання в поліпропілен і деревної тирси під впливом температури та тиску.

Що обрати?

Природне дерево що використовується для будівництва терас це дуб, модрина, екзотичні породи деревини та термодерево. Досить побіжного погляду на прайси фірм що пропонують подібні буд-матеріали для того щоб зрозуміти що це задоволення не з дешевих, до того ж дерево - волокнистий і нерівномірний матеріал і його укладання це трудомісткий процес якщо досягати презентабельного зовнішнього вигляду.

Композит - відомий в Україні кількома виробниками. Це Legro, Bruggan, Mirradex і Terranson. Це продукт виробничий та високо - технологічний що має ряд переваг, серед яких зносостійкість, стійкість до впливу ультрафіолету, грибків та води.Подробнее о каждом из них вы можете ознакомиться в соответствующем разделе: Детальніше про кожен з них ви можете розглянути у відповідному розділі.
1.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.25 (2 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^