Онлайн
Калькулятор
Онлайн Калькулятор

Терасні системи Terranson

Terranson є найбільшим виробником деревно-композитного матеріалу з КНР.

Виробництво ДПК Terranson робить акцент на найкращу якість за найменшу ціну. Незважаючи на економ клас, компанія витримує стандарт продукції високої якості й натурального зовнішнього вигляду. Продукт повністю екологічно безпечний, та з нагріванням не виділяє різкого токсичного запаху, навпаки, високий вміст у дошці дерев'яної складової, зберігає волокнисту структуру матеріалу та перешкоджає вигорянню кольору зовнішніх поверхонь перебігом тривалого часу й не потребує додаткової захисної обробки. Терасна дошка Terranson не вимагає особливого догляду та проста в обслуговуванні.

Кольорові рішення у компанії - тоновані під натуральні породи деревини. Це відтінки: Natural, Red-Brown та Coffe. Декінг Terranson передбачив експлуатацію обох сторін своєї системи, тобто обидві сторони цієї дошки лицьові. у однієї з сторін малюнок спила натурального дерева, інша поверхня рифлена, клас твердості - 2 у обох поверхонь. Вдале поєднання гарної якості й невисокої ціни зробили продукцію компанії Terranson привабливою для українського ринку.

Переваги композиту цього виробника очевидні:
Простота монтажу, екологічність, натуральний зовнішній вигляд, стійкість форми під впливом несприятливих умов, простота у обслуговуванні властиві більш дорогому композитного матеріалу, з одного боку і конкурентна ціна з іншого.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

2004-2021. (с) Сучасні дерев'яні будинки. Всі права захищені.

^